منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷
شناسه خبر: 336963
گروه :خبر
hormoz

فرمانده کل ارتش انتصابات جدید در ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه مرکزی خاتم را تبریک گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، امیر سرلشکر عطاء الله صالحی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیام های جداگانه ای انتصاب سرلشکر غلامعلی رشید،امیر سید عبدالرحیم موسوی و سردار علی عبداللهی را به سمت های فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص)، جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح تبریک گفت.

متن پیام فرمانده کل ارتش به شرح ذیل است؛

امیر سرتیپ دکتر سید عبدالرحیم موسوی    

جانشین محترم ستاد کل نیروهای مسلح

سلام علیکم

انتصاب شایسته جنابعالی را از سوی فرماندهی معظم کل قوا به سِمَت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح که نشان از تعهد و تجارب ارزنده حضرتعالی در حوزه های عملیاتی، فرماندهی و آموزشی در سال های دفاع مقدس و پس از آن دارد از جانب خود و آحاد کارکنان ارتش ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران تبریک می گویم.

امیدوارم در خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی و ارتقای بیش از پیش قدرت دفاعی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تحت فرماندهی حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) موفق و موید باشید.

از خداوند متعال تأییدات روز افزونتان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسألت
می نمایم.

سردار سرتیپ پاسدار علی عبداللهی    

معاون محترم هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح

سلام علیکم

انتصاب شایسته جنابعالی را از سوی فرماندهی معظم کل قوا به سِمَت معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح که گویای تعهد و شایستگی شما در مسئولیت های مختلف نیروهای مسلح می باشد، از جانب خود و آحاد کارکنان ارتش ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران تبریک می گویم.

امیدوارم در اجرای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) مبنی بر تلاش مدبرانه در ارتقای سطح هماهنگی های نیروهای مسلح؛ موفق باشید.

از خداوند متعال تأییدات روز افزونتان را در خدمت به اسلام و مسلمین خواستارم.

سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید    

فرمانده محترم قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص)

سلام علیکم

انتصاب شایسته جنابعالی را که از رزمندگان و فرماندهان متعهد و مجرب دوران دفاع مقدس و سال های پس از آن می باشید از سوی فرماندهی معظم کل قوا به سِمَت فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) از جانب خود و آحاد کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک می گویم.

امیدوارم در پناه حضرت باریتعالی و تحت فرماندهی امام خامنه ای عزیز در انجام این مسئولیت که نشان از شایستگی های حضرتعالی دارد موفق باشید.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی