منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۵
شناسه خبر: 180378
گروه :خبر
13940131000458_PhotoA

فرمانده عملیات بغداد اعلام کرد که مقاومت گروهک تروریستی داعش در ناحیه الکرمه در حال فروپاشی است و خط دفاعی این گروهک کاملا در برابر پیش‌روی نیروهای امینی عراق نابود شده است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، منابع عراقی اعلام کردند که استحکامات گروهک تروریستی داعش در شهر «الکرمه» از بین رفته است.

شبکه خبری «السومریه نیوز» عراق به نقل از «عبدالامیر الشمری» فرمانده عملیات بغداد گزارش داد که مقاومت گروهک تروریستی داعش در ناحیه الکرمه در حال فروپاشی است و خط دفاعی این گروهک کاملا در برابر پیش‌روی نیروهای امینی عراق نابود شده است.

وی با بیان این مطلب افزود که گروهک تروریستی داعش در ناحیه الکرمه هیچ سامانه دفاعی ندارد.

الشمری با اشاره به اینکه این عملیات تا پاکسازی کامل الکرمه از لوث داعش ادامه داد تصریح کرد که تا کنون موفق شده‌اند 350 تروریست را به هلاکت برسانند.

فرمانده عملیات بغداد همچنین تأکید کرد که تا پاکسازی کامل این منطقه 48 ساعت زمان نیاز دارند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی