منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۳۰
شناسه خبر: 245753
گروه :خبر
50

فرماندار سیریک گفت: هفته بسیج که یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و از دستاورد های اصلی ظهور انقلاب و نظام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، سعیدالله مبارکی فرماندار سیریک در جلسه شورای اداری شهرستان افزود: بسیج مدرسه عشق به خدا و عشق به همه آرمانهای خوبی می باشد بسیج ، همان مساله ای است که در صدر اسلام بوده و امروز تفکر بسیجی را در کشورهای مختلف اسلامی چون عراق،سوریه و یمن شاهد هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک تصریح نمود: دفاع از مقدسات وایدئولوژی اسلام ایجاد می کند که درمقابل خطراتی که آن راتهدیدمی کند به گونه ای منطقی و شیوه ای صحیح با آن خطر برخورد کرد.

مبارکی خاطرنشان کرد: خدمت به بسیج خدمت به جامعه و مردم است و همه باید برای خشنودی و رضایت خداوند برای خدمت به مردم همراه و مشارکت خوب داشته باشند.

وی با بیان اینکه دفاع از اسلام و کشورهای اسلامی امری است که در مواقع خطر تکلیف شرعی و الهی و ملی است و بر تمام قشرها و گروهها واجب است اظهار داشت: مهمترین هدف از خدمت در کشور کمک به مردم و نظام است و خدمت به مردم نشان از پایبندی مسئولین به نظام و انقلاب و همراهی با دولت است.

این مسئول ابراز داشت: الحمدالله در شهرستان با پشتیبانی و عنایت استاندارمحترم کارهای بسیار خوب و در خور شأن مردم صورت گرفته، راه اندازی و ارتقاء گمرک کوهستک اختصاص اعتبار برای راه اندازی بوستانهای بانوان سیریک،گروگ وکوهستک واعتبار3میلیاردی برای توسعه و رونق صادرات و مبادلات مرزی مجتمع بندری سیریک خبرداد.

فرماندار سیریک یادآور شد : با توجه به نزدیکی انتخابات و اهمیت این موضوع وظیفه همه دستگاهها ی اجرایی است تا در همراهی و همکاری آن به نحو احسن اقدام نمایند و مسئولین ادارات از امکانات دستگاههای دولتی علیه یا له هیچ کاندیدی استفاده ننمایند.
وی اضافه کرد: با توجه به ترفندهای مختلف دشمنان درحال حاضر در جامعه بیشتر از هر زمانی به صبر، تحمل و متانت احتیاج است و وظیفه همه ما مسئولین بعنوان خدمتگزاران نظام و انقلاب صبر و شکیبایی است.

درادامه جلسه شورای اداری شهرستان آقای محمد سرودی بعنوان رئیس جدید تامین اجتماعی معرفی و از خدمات 3 ساله آقای جهانگیری رئیس سابق تقدیر و آقای یونس طاهری نیز بعنوان رئیس جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان معرفی و از خدمات 6 ساله آقای مهدی جنگجو مادوانی تقدیر بعمل آمد.
انتهای پیام/ق

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است