منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳
شناسه خبر: 338647
گروه :خبر
IMG_1724_6533

فرماندار بشاگرد با اشاره به میزان اعتبار اختصاص یافته به شهرستان بشاگرد افزود: اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی سال 95 این شهرستان مبلغ 138000 میلیارد ریال می باشد که نسبت به اعتبارت سال گذشته که مبلغ 102000 میلیارد ریال بوده 35% افزایش داشته که در کمیته برنامه ریزی شهرستان مصوب گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛فلکناز دهقانی فرماندار شهرستان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بشاگرد که با حضور کارشناسان سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ، معاونین ونمایندگان دستگاههای اجرایی استان ومدیران شهرستان برگزار شد اظهار داشت: باید با نیازهای شهرستان بر اساس اعتبارات و منطق برخورد شود.

 

وی بابیان اینکه درحوزه عمرانی اعتبارات خوبی در سال های 93 و 94 به شهرستان بشاگرد اختصاص یافت که بیشتر عمران و آبادانی روستاهای شهرستان و نیزحل مشکلات عمده مردم مدنظر قرار گرفت.

 

فرماندار بشاگرد در ادامه با اشاره به نامگذاری اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری ابراز امیدواری کرد در سال جدید با تلاش مضاعف مسئولین و همدلی و همکاری مردم در عمران و آبادانی شهرستان گام‌های اساسی برداشته شود.

 

دهقانی با اشاره به میزان اعتبار اختصاص یافته به شهرستان بشاگرد افزود:اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی سال 95 این شهرستان مبلغ 138000 میلیارد ریال می باشد که نسبت به اعتبارت سال گذشته که مبلغ 102000 میلیارد ریال بوده 35% افزایش داشته که در کمیته برنامه ریزی شهرستان مصوب گردید.

 

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان بشاگرد با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر وامید به مناطق محروم وکمتر توسعه یافته گفت : میزان افزایش اعتبارت شهرستان بشاگرد درمقایسه با سایر شهرستانهای استان رتبه اول واز نظر میزان اعتبارت اختصاص یافته بعد از بندرعباس ،میناب ،لنگه وابوموسی در رتبه پنجم قرار دارد که نشان از درایت وتوجه ویژه استاندار محترم به شهرستان بشاگرد می باشد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بشاگرد گفت: در سال گذشته قریب 60% اعتبارات شهرستان از محل ماده180 بوده که متاسفانه تخصیص نیافته است و ابراز امیدواری کرد در سال جدید با ابلاغ اعتبارات شهرستان از محل منابع درآمدی مختلف و پایدار شاهد بهره برداری پروژه های نیمه تمام گذشته باشیم.

 

وی با اشاره به بحث نظارت برنحوه اجرای پروژه ها و اهمیت آن اذعان داشت : با توجه به اهمیت موضوع نظارت برعملیات اجرایی، این فرمانداری به طور مرتب و منظم با حضور کارشناسان متخصص استانی و شهرستانی از پروژه های اجرایی در سطح شهرستان بازدید نموده و در صورت مشاهده نقص در اجرای کار، موضوع به دستگاه اجرایی منعکس گردیده تا نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

 

فرماندار بشاگرد با بیان اینکه رویکرد بودجه سال 95 تکمیل پروژه های نیمه تمام در شهرستان می باشد از سازمان مدیریت برنامه ریزی استان خواست برای تحقق این امر به پروژه های عمرانی روستاها خصوصا روستاهای بخش گافروپارامون که نیاز به اعتبارات ویژه ای جهت رفع محرومیت وخروج از بن بست دارد توجه ویژه ای داشته باشند.

 

درابتدای این جلسه آقای درویشی کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ودبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان با ارائه گزارشی از نحوه توزیع اعتبارات تملک دارائی های سرمایه استانی ،ماده 180 ودودرصد نفت وگاز و… به بیان میزان اعتبار سال 95 از محل تملک دارائی سرمایه ای اختصاص داده شده به شهرستان بشاگرد پرداخت .
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است