منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴
شناسه خبر: 350536
گروه :خبر
20160510_161106

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیریک گفت: به منظور کمک به باز پس گیری متقاضیان زمین های کشاورزی و رسیدگی به اراضی مورد تداخل ملی با مستثنیات افراد می توانند با مراجعه به امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به تشکیل پروند جهت رسیدگی اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عون نکویی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: در اجرای ماده 8 آیین نامه اجرایی تبصره 3 الحاقی ماده 9 قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی موضوع ماده 54 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر این طرح در حال اجراست.

وی افزود:  این مصوبه با هدف کمک به مردم بویژه افراد کشاورز صورت می گیرد تا افرادی که به دلیل نداشتن مدرک مورد نیاز و عدم اطلاع رسانی و آگاهی داشتن مردم  از پیگیری زمین های ملی بتوانند با ارائه اسناد و مدارک زمین های ملی شده را باز پس بگیرند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیریک بیان کرد: از همه دهیاران و  شوراهای اسلامی شهرستان می خواهیم تا با اطلاع رسانی به همه مردم بتوانند از حق و حقوق خود که دولت خواستار کمک و مساعدت در این زمینه است همراهی ویاری کنند.

نکویی اضافه کرد: طرح تداخلات اراضی تا پایان شهریور ماه ادامه دارد و بعد از پایان مدت زمانی معین امور اراضی جهادکشاورزی شهرستان پاسخگوی متقاضیان نخواهد شد.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان