منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۴
شناسه خبر: 263716
گروه :خبر
13940705000819_PhotoA

فرانسه در حالی که موج انتقادات کشورهای اسلامی و جامعه بین‌المللی از اعدام آیت‌الله النمر ادامه دارد، در بیانیه‌ای اعدام ۴۷ نفر در عربستان سعودی را تقبیح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، فرانسه اعدام‌ 47 نفر در عربستان سعودی که یکی از آنها رهبر شیعیان این کشور بود را تقبیح کرد.

انتقادات و محکوم کردن اقدام عربستان سعودی در اعدام رهبر شیعیان این کشور از سوی کشورهای اسلامی و نهادهای بین‌المللی ادامه دارد و در همین راستا دولت فرانسه هم به اعدام 47 نفر توسط آل سعود واکنش نشان داد.

وزارت خارجه این کشور در بیانیه‌ای با تقبیح اعدام 47 نفر در عربستان سعودی  اعلام کرد: «فرانسه بار دیگر مخالفت همیشگی خود با مجازات اعدام را اعلام می‌کند».

در این بیانیه با اشاره به تنش‌ها در منطقه به واسطه اعدام آیت‌الله النمر، از رهبران منطقه خاورمیانه خواسته شده تا هر کاری می‌توانند برای اجتناب از وخامت تنش فرقه‌گرایانه انجام دهند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است