منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۸
شناسه خبر: 234993
گروه :خبر
IMG-20151029-WA0059

مسئول انجمن موسیقی شهرستان ابوموسی گفت : انتظار ما از دولت باز شدن فضای موسیقی کشور برای همه اهالی موسیقی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، اصغر فرهادی با نام هنری (آریا) و مسئول انجمن موسیقی شهرستان ابوموسی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده با بیان اینکه از  سال 89 به بعد وارد دنیای حرفه ای شدم، گفت: اولین کارم با آهنگ «نیاز» که ترانه عامیانه و عاشقانه بود وآهنگ «نیاز»با تنظیم ایمان پرگر در سال 89 که ورود من به دنیای حرفه ای موسیقی اما کاملا بی تجربه بود.

 

 

خواننده شهرستان ابوموسی به سایر آثار خود اشاره کرد و بیان داشت : دومین اثرم با عنوان «انتظار آمدنت» که برای امام زمان تنظیم کردم اما به خاطر برچسب ها و مشکل سازی ها از طرف دوستانی که فکر میکردند فضای موسیقی خودنمایی است سخت تنظیم شد .

 

 

 

مسئول انجمن موسیقی شهرستان ابوموسی با بیان اینکه با تنظیم آلبوم « رهایی» که بر اثر بی تجربه گی شکست بزرگی در ارائه آلبوم خوردم ،گفت : وقتی به فکر فلسفه موسیقی نباشی و فقط به خاطر کمیت کار و بیشتر شدن آثار تنظیم کنی اثرات غیر قابل جبرابی برجای می گذارد و عجله باعث ضعیف شدن کارهایم شد.

 

 

 

فرهادی اضافه کرد: بعد از شکست در آلبوم «رهایی» با استاد علی امینی آشنا شدم که مرا با دنیایی فراتر از فضای حاکم بر موسیقی کشور آشنا کرد که دو جمله از ایشان همیشه گوشزد می کنم که می گفتیک کار خوب و عالی در همه عمر خیلی بهتر از چندین کار بی کیفیت است و دیگری اینکه موسیقی بر انگیختن احساس مخاطب بر اساس صداها و نواها است و تأکید بر اینکه موسیقی سوء استفاده از احساس مخاطب نیست .

 

 

 

وی با بیان اینکه دوره موسیقی من باتنظیم آهنگ « خط شهادت » شروع شد ، تصریح کرد :آهنگ « خط شهادت » بازهم با تنظیم ایمان پرگر بود که به دست استاد امینی نقد شد و با نغمه گذاری بامداد امینی فرزند استاد به خانه موسیقی و انجمن موسیقی کشور ارسال کردیم که از چند شبکه سیما و در جشنواره شرکت داده شد که دیپلم افتخار را در جشنواره اهواز کسب کرد و در جشنواره فرهنگ مشهد مقام اول را ازآن خود کرد.

 

 

 

این خواننده ادامه داد: با ارائه این کارها با دوستانی از انجمن ترانه سرایان جوان آشنا شدم و ترانه های فوق العاده قوی رو دریافت کردم کاری با عنوان های «خدایا» ،«فاصله» ، «تحمل کن »و «طناب »راتنظیم کردیم که این کارها خیلی موفق تر از قبل بود.

 

 

مسئول انجمن موسیقی شهرستان ابوموسی افزود: از سال ۹۱ با وجود مخالف های زیاد به دلیل سن کم مسؤل انجمن موسیقی شهرستان ابوموسی انتخاب شدم و یک دوره کوتاه به دلیل خدمت سربازی از انجام فعالیت موسیقی محروم بودم در دوران سربازی ممنوع فعالیت بودم و عناوین کارها را ذکر نمی کنم تا باعث تبلیغات این اثرها نشود.

 

 

 

 

این خواننده در ادامه با اشاره به افرادی که در این مسیر مشوق وی بودند، ابراز کرد : ایمان پرگر ، صادق خوشحال، مسعود خوشخرام و ایمان افرنگان و استاد علی امینی و بامداد امینی کسی که عاشق موسیقی انها هستم مشوق من در عرصه موسیقی بودند.

 

 

وی اظهار کرد : بعد از آلبوم «رهایی» کارهای تک آهنگ هایم را به نام آلبوم «خدایا» جمع آوری کردم اما بازهم کارها رو پخش نکردم چون معتقد بودم کارها هر روز بهتر از کارهای گذشته می شوند.

 

 

مسئول انجمن موسیقی شهرستان ابوموسی با بیان اینکه با تنظیم آهنگ «کوچه ها» که قبل از سال ۹۲ بود و به دلیل همین ممنوع فعالیت بودنم متوقف شده بود ، بیان داشت : آهنگ «کوچه ها» و امسال تکمیل شد شروع فصل جدید موسیقی من آغاز شد و تصمیم دارم شناسنامه کاریم با کار کوچه هارقم بخورد.

 

 

فرهادی به کار در دست تدوین خود اشاره کرد و افزود : کاری به عنوان «میخوامت» را در دست تنظیم دارم که یک کار راک و با موضوع عاشقانه فضای عرف کشور و پرداختن به عشق زمینی است.

 
فرهادی تاثیر برجام را در فضای موسیقی کشور ندانست و افزود : انتظار ما از دولت باز شدن فضای موسیقی کشور برای همه اهالی موسیقی است.

 

 

 

انتهای خبر/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است