منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۵۹
شناسه خبر: 306035
گروه :خبر
Image48454-14

فراورده های ماهی بازهم صدای شهروندان شهر سوزای قشم را در آورده است و از رسانه ها میخواهند این درد مردم شهر سوزا را به گوش مسئولین محترم برسان که این مردم امروز و دیروز ( این روند چندین سال است آغاز شده ) در خانه هایشان حبس بودند به خاطر این بوى آزار دهنده حتی نتوانستند مایحتاج روز مره خود را از بیرون بخرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از قشم آزاد ، فراورده های ماهی بازهم صدای شهروندان شهر سوزای قشم را در آورده است و از رسانه ها میخواهند این درد مردم شهر سوزا را به گوش مسئولین محترم برسان که این مردم امروز و دیروز ( این روند چندین سال است آغاز شده ) در خانه هایشان حبس بودند  به خاطر این بوى آزار دهنده حتی نتوانستند مایحتاج روز مره خود را از بیرون بخرند.

عالی جنابان ، استاندار محترم/سرکار خانم کمال زاده فرماندار محبوب شهرستان /محیط زیست شهرستان / مدیر عامل محترم سازمان منطقه آزاد / و…. آیا کسی هست توی این جزیره که به  داد مردم این شهر و روستاهای اطراف برسد .

آیا  مردم این منطقه از تنفس  هوای آزاد باید محروم باشند!

چند وقت پیش شیوخ منطقه نسبت به این آلودگى واکنش نشان داده و هشدارهایى هم دادند به گونه اى که فروش ماهى به این کارخانه توسط اهالى منطقه حرام إعلام شد و چند وقتى بود که این وضعیت نابسامان  کمى تغییر کرده بود ولى متاسفانه اخیراً با شروع فصل تابستان این مشکلات و بوى بد و آلودگى محیط زیست مجددا  شروع شده است .

لذا از شما خبرنگاران مردمى جزیره  که در شرایط خاص با خبرهاى به موقع خود به داد مردم رنج کشیده جزیره رسیده اید خواهشمند است تا حصول نتیجه این قضیه را پیگیری کنید.

از طرف اهالى شهرسوزا و روستاهاى أطراف

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است