منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۶
شناسه خبر: 178473
گروه :خبر

این روحانی تحت لوای حمایت‌های مادی و معنوی آقای سید صادق شیرازی و از طریق شبکه ماهواره‌ای فدک به توهین و تمسخر علمای شیعه می‌پردازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا علما و دانشمندان هر دین و مذهبی استوانه‌‌های آن محسوب شده و تخریب آن‌ها به منزله تخریب آن دین و مذهب است، کاری که یاسر الحبیب روحانی‌نمای کویتی و مقیم لندن و مدیر شبکه فدک به آن روی آورده است.

او تحت لوای حمایت‌های مادی و معنوی آقای سید صادق شیرازی و از طریق شبکه ماهواره‌ای فدک به توهین و تمسخر علمای شیعه می‌پردازد.

این روحانی‌نما به صراحت آقای سید صادق شیرازی را از حامیان اصلی عملکردش اعلام داشته و ابراز می‌دارد: «مرجعیت شیرازی این جریان را تحت حمایت خود دارد و ما هر کاری را بخواهیم انجام می دهیم مادامی که مرجعی جامع الشرایط آنچه را ما انجام می دهیم جائز می داند[!]»

وی این صحبت ها را به پشتوانه تأییدیه‌ای می زند که آقای سید صادق شیرازی در گذشته در موردش صادر کرده و تا کنون مورد تجدیدنظر قرار نداده و هیچ اصلاحیه یا برائتی از سوی وی در این مورد صادر نگردیده است.

این فیلم بیانگر حقیقتی تلخ اما هشداردهنده است. حقیقتی که‌امید است موجب بصیرت افزایی شیعیان شود. از جمله توهین‌های یاسر الحبیب می‌توان به منحرف دانستن بسیاری از علمای شیعه، خارج از تشیع دانستن آن ها یا تمسخر و استفاده از کلمات بی‌شرمانه نسبت به آن ها دانست که البته هیچ دلیل و مدرکی برای ادعاهای واهی خود ارائه نمی‌دهد و صرفاً به توهین و افترا می‌پردازد.

سایت جام نیز نوشت: یاسر الحبیب، همان شخصی که با توهین آشکار به عایشه، همسر پیامبر اعظم(صلی‌الله علیه و آله)، بهترین بهانه را دست دشمنان اسلام داد تا علاوه بر اختلاف‌افکنی میان امت اسلام، زمینه شیعه کشی را مهیا کنند.

این روحانی‌نما، در حالی مجاهدینی همچون سید حسن نصرالله، مقتدی صدر و دیگر بزرگان را مجاهد نمی‌داند که خودش هیچ اقدامی برای مبارزه با دشمنان اسلام نکرده و تاکنون یک‌بار هم علیه اسرائیل، آمریکا و انگلیس که در دشمنی آن‌ها با مسلمانان هیچ شکی نیست، سخنی نگفته است.

نکته جالب‌توجه و البته قابل تأمل اینکه؛ وی پس از زندانی شدن در کویت به واسطه توهین به همسر پیامبر گرامی(صلی‌الله علیه و آله و سلم) با فشارهای خارجی پس از چند شب از زندان آزادشده و سر از لندن در آورد.

به گزارش بی‌بی سی، مکان سکونت و استودیوی یاسرالحبیب در منطقه مرفه نشین لندن بوده و گفته می‌شود ۱ میلیون پوند برای خرید آن هزینه شده است.

گفتنی است یاسر الحبیب هیچ‌گونه انتقادی را نپذیرفته و به تهدید کسانی که معترض به این عملکرد هستند این‌گونه پاسخ داده است:  «کسانی که با برنامه تماس می گیرند و مخالف ما هستند بنفعشان است که ساکت باشند، منظورم آنهایی است که ما را در اینجا و آنجا  تخریب میکنند شما بروید جای دیگر بازی کنید و وارد حیطۀ ما نشوید  و گرنه ما خود می دانیم  چه بکنیم. وای به حال کسی که به دست ما بیافتد و تجربه  کرده اید میدانیم چگونه او را تازیانه بزنیم و ادب کنیم! پس مزاحم برنامه ما نشوید.»

نکته آخر

وجه مشترک تمام مراجع، علما و مجاهدینی که آقای یاسر الحبیب به آن‌ها توهین می‌کند مبارزه و اعلام موضعشان در مقابل استکبار جهانی است.

پیشاپیش از ساحت مقدس تمامی مراجع عظام، علما و مجاهدین راستین شیعه بابت انتشار چنین توهین‌هایی عذرخواهی می‌نماییم.

 

لینک دانلود flv

لینک دانلود mp4

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی