منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۰
شناسه خبر: 260594
گروه :خبر
image580305

بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: ورمیلیو در زمین مسابقه و زیر تور به سه زبان زنده دنیا به ما فحاشی می‌کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، عادل غلامی در مورد پیروزی تیمش مقابل پیکان در هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال و حاشیه‌های آن اظهار داشت: بازی‌ خوبی بود و البته هر دو تیم با استرس وارد زمین شدند. ما با پیروی در این بازی نشان دادیم که واقعاً تیم قدرتمندی هستیم.

مدافع وسط ملی‌پوش بانک سرمایه در مورد درگیری والریو ورمیلیو (پاسور ایتالیایی پیکان) با هم تیمی‌هایش گفت: رزومه پاسور پیکان مشخص است ولی آیا از ابتدای فصل ما حاشیه‌ای داشتیم؟ متأسفانه بعد از چندین سال باز هم شاهد این نوع درگیری‌ها بودیم. ورمیلیو در زمین مسابقه و زیر تور به سه زبان زنده دنیا به ما فحاشی می‌کرد. باید یک داور قوی برای کنترل این بازی در نظر گرفته می‌شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی