منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵
شناسه خبر: 334351
گروه :خبر
12

روز قدس را گرامى بدارید و آن را بزرگ بشمارید، البته اگر تبلیغات جهانى منعکس نمى کنند، نکنند. آن کسانى که در زندانهاى فلسطینى هستند به ما گفته اند آنها از شعار و حضور شما و مشت گرده کردهء شم،که حاکى از نیت و عزم صادقانه شماست ، احساس قوت و قرت کرده و ایستادگى مى کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛روز قدس را گرامى بدارید و آن را بزرگ بشمارید، البته اگر تبلیغات جهانى منعکس نمى کنند، نکنند. آن کسانى که در زندانهاى فلسطینى هستند به ما گفته اند آنها از شعار و حضور شما و مشت گرده کردهء شم،که حاکى از نیت و عزم صادقانه شماست ، احساس قوت و قرت کرده و ایستادگى مى کنند. آن که در پشت دیوار زندان هاى فلسطین اشغالى است ، باید احساس تنهایى نکند تا بایستد. آن زن و مردى که در کوچه و خیاباانهاى بیت المقدس و نوار غزه وشهرهاى دیگر فلسطین اشغالى مورد تهاجم اراذل و اوباش صهیونیست است باید احساس کند شما از آنهاحمایت مى کنید، تا بتواند مقاومت کند. دولتها هم البته تکالیفى دارند، دولت جمهورى اسلامى هم وظایفى دارد، به این وظایف عمل مى کنند و باز هم خواهند کرد. مسألهء ملى و عمومى و مردمى نقش خاص خود رادارد که باید در جاى خود انجام بگیرد».
12

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است