منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۷
شناسه خبر: 208873
گروه :خبر
13930206000696_PhotoA

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: هنوز کفن امام خمینی(ره) خشک نشده بود که حسادت‌ها آ‌غاز شد و این حسادت‌ها در سال ۸۸ ظهور و بروز عینی پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در مراسمی که در پایگاه ثامن ناحیه قدس برگزار شد، با اشاره به اینکه بصیرت جزئی از نیاز حیات انقلاب اسلامی است عنوان کرد: با بررسی ماهیت انقلاب اسلامی، نقش موثر امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب قابل مشاهده است که همواره نماد بی‌نظیر عرصه تاریخ انقلاب اسلامی بوده‌اند.

سردار فضلی با اشاره به فرمایش امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه قرآن، عترت و مردم سه رکن انقلاب اسلامی را تشکیل می دهند گفت: مردمی که اهل بصیرت باشند همواره همراه رهبرشان هستند ولی اگر اهل بصیرت نباشند در مقابل رهبری قرار می‌گیرند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردم به خوبی اثبات کردند که اهل بصیرت هستند و از انقلاب تا به امروز حفاظت و پاسداری کرده‌اند خاطر نشان کرد: مردم با بصیرت تا به امروز اجازه نداده‌اند که تاریخ تکرار شود و عبرت‌های تاریخ مورد غفلت قرار بگیرد.

سردار فضلی با بیان اینکه با مشاهده تاریخ اسلام متوجه می‌شوید که مطامع دنیوی و رودربایستی با فرزندان و نزدیکان موجب شد که افراد روبروی امام عصر خود بایستند عنوان کرد: خیلی از افراد بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در برابر امام خمینی(ره) و ولایت و انقلاب سینه سپر می‌کردند و ادعا می‌کردند که ما تفسیر خود ولایت هستیم ولی در آینده دچار انحراف شدند.

وی در ادامه گفت: هنوز کفن امام خمینی(ره) خشک نشده بود که حسادت ها آ‌غاز شد و این حسادت‌ها در سال 88 ظهور و بروز عینی پیدا کرد و جریان فتنه را شکل داد.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بصیرت، دست‌یافتنی است ولی نگه داشتنش سخت است اظهار کرد: در فتنه 88 در کف خیابان‌ها تشخیص مرد از نامرد سخت شده بود، چرا که در این صف آرایی نشانه‌ها مشهود نبود؛ فتنه 88 به فرموده رهبر معظم انقلاب عمیق‌ترین فتنه انقلاب اسلامی بود که خیلی از افرادی که مدعی صف خواص بودند مردد شدند و دیگران را هم به تردید دعوت کردند و از عدالت ساقط شدند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است