منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰
شناسه خبر: 291767
گروه :خبر
13940927000181_PhotoA

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد ما به سهم خود از موضع ارزش‌مدارانه آیت‌الله یزدی تشکر می‌کنیم و به کسانی که سال ۸۸ آتش فتنه را برافروختند می‌گوییم باید از این سخنان درس بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اظهارات آیت‌الله یزدی در اجلاسیه خبرگان و تمکین به قانون و رای مردم اظهار داشت: انتخابات هم برای کسانی که رای آوردند و هم برای کسانی که رای نیاورده‌اند، میدان امتحان است و آیت‌الله یزدی با اظهارنظر صریح خود نشان دادند که از قبول‌شدگان این امتحان هستند.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به شخصیت روحی و معنوی رئیس مجلس خبرگان تصریح کرد: آیت‌الله یزدی شخصیتی هستند که اکثر عمر 80 ساله خود را در مکتب اهل بیت عصمت و طهارت گذرانده و پرورش یافته‌اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آیت‌الله یزدی در محافل خصوصی نیز همین مباحث را درباره تمکین به رای مردم مطرح می‌کردند، افزود: این منش باید منش همه کسانی باشد که می‌خواهند در جمهوری اسلامی خدمتگزار باشند چراکه در چنین بینشی مسئولیت امانت است و اگر این امانت به انسان سپرده شود با قوت و قدرت انجام وظیفه خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: در این تفکر اگر مسئولیتی به فرد واگذار نشود از اینکه باری از روی دوش او برداشته شده احساس راحتی خواهد کرد؛ بنده به سهم خود از موضع ارزش‌مدارانه آیت‌الله یزدی تشکر می‌کنم و می‌گویم کسانی که در سال 88 آتش فتنه را برافروختند باید از این سخنان درس بگیرند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان