منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶
شناسه خبر: 289700
گروه :خبر
13941213000329_PhotoA

انتشارات سبط اکبر، کتاب «فتنه‌ها» به قلم اسدالله محمدی‌نیا را منتشر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، کتاب «فتنه‌ها» اثر اسدالله محمدی‌نیا از سوی انتشارات سبط اکبر راهی بازار کتاب شد.

این کتاب به بررسی فتنه‌های نفوذ، رابطه با آمریکا، تحریف شخصیتی امام خمینی(ره) و فتنه 88 و نقش بصیرت در کلام رهبری معظم انقلاب اسلامی پرداخته است.

«فتنه‌ها» در 6 فصل تدوین شده که در فصل اول معانی فتنه مورد اشاره قرار گرفته و خواننده با آنها آشنا می‌شود. بررسی تاریخی فتنه‌های نفوذ در فصل دوم دیگر موضوع تشکیل دهنده این کتاب است که نگارنده از صدر اسلام تا عصر کنونی به این موضوع پرداخته و خواننده را با خطر این مسئله آشنا کرده است.

تحریف مکتب حضرت امام خمینی(ره) و بصیرت دو موضوعی است که در فصل‌های سوم و چهارم مورد اشاره قرار گرفته است.

نویسنده کتاب «فتنه‌ها» در فصل پنجم به اهداف سران فتنه 88 در منظر سخنان رهبر انقلاب پرداخته و از آغاز رهبری ایشان تا امروز به نقش آنها اشاره کرده است.

در فصل ششم خواننده با دو دیدگاه پیرامون مسئله رابطه با آمریکا روبرو می‌شود یکی ایجاد رابطه و سلطه‌پذیری و دیگری بر قطع رابطه در سایه مقاومت تاکید می‌کند.

کتاب «فتنه‌ها» در 228 صفحه به قلم اسدالله محمدی‌نیا از سوی انتشارات سبط اکبر منتشر شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی