منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۱
شناسه خبر: 191676
گروه :خبر
13940310000427_PhotoA

دو سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران در مسابقه اول مقابل لهستان مصدوم شدند و به بازی دوم در مقابل این تیم به میدان نخواهند رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شب گذشته در دیدار نخست لهستان و ایران در لیگ جهانی 2015 در چنستوهوا سامان فائزی و محمد موسوی، دو سرعتی زن تیم ملی ایران مصدوم و بازی خارج شدند.

سامان فائزی در اواخر ست چهارم از ناحیه مج پا مصدو شد و از زمین بیرون رفت و محمد موسوی در ست سوم به علت افزایش درد از ناحیه مچ پا که مصدومیتی کهنه بود، قادر به ادامه بازی نبود و با صلاح دید پزشک و سرمربی تیم از زمین مسابقه بیرون رفت.

سیامک افروزی، پزشک تیم ملی والیبال در این خصوص گفت: شب گذشته تا 3 بامداد همراه با خوش‌خبر در بیمارستان پیگیر انجام سی‌تی اسکن از مچ پای فائزی بودیم و از جواب سی‌تی اسکن مشخص شد که لیگامان دلتویید مچ پای راست دچار آسیب شده و حداقل 2 هفته این بازیکن را در اختیار نخواهیم داشت.

وی در مورد سید محمد موسوی، دیگر سرعتی زن تیم ملی والیبال اظهار داشت: سید چند وقتی است که از درد استخوان تالوس مچ پای راست رنج می‌برد که علیرغم توصیه به استراحت به خاطر تیم ملی اصرار به انجام بازی و تمرین داشت و به همین علت درمان‌ها اثر خاصی برای وی نداشت چون استخوان تحت فشار قرار گرفته بود و متاسفانه در بازی اول کار به جایی کشید که دیگر قادر به ادامه بازی نشد و تصمیم من از لحاظ درمانی برای وی علاوه بر درمان های تخصصی که انجام خواهد شد استراحت و اجتناب از پرش است.

بر اساس اعلام امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی سامان فائزی روز دوشنبه به تهران باز خواهد گشت.
همچنین در صورت موافقت فدراسیون جهانی با توجه به اینکه در این مسابقه ایران تنها 12 بازیکن در لیست خود دارد حمزه زرینی به جمع نفرات اضافه خواهد شد، اما گفته می‌شود احتمال موافقت فدراسیون جهانی با توجه به مقررات مسابقات کم است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان