منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴
شناسه خبر: 321139
گروه :خبر
664515

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران اذعان داشت: این اقدامات و اقداماتی نظیر فساد اقتصادی فرزند دیگر این خانواده در نهایت به نفرت بیشتر مردم از آنها می شود و روز به روز از مسیر انقلاب منحرف تر می شوند؛‌ واکنش ها به این سخنان فائزه موید این موضوع بود که مردم حاضرند در قبال این خاندان قیام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ جعفر شجونی، عضو جامعه روحانیت مبارز تهران و یکی از یاران امام خمینی(ره) در خصوص دیدار اخیر فائزه هاشمی با سران بهائیت که از زندان آزاد شده بودند اظهار داشت: با توجه به اینکه امام خمینی فرمودند اگر هیچ سندی علیه بهائیت نداشتیم همین که ریگان از این ها دفاع کرده است، نشان میدهد اقدامات آنها خلاف انسانیت است، می توان گفت مسیر فائزه هاشمی در مسیری غیر از مسیر امام خمینی و انقلاب اسلامی است.

وی با تأکید بر اینکه رفتارهای خانواده هاشمی به ویژه فائزه هاشمی با انقلاب اسلامی سازگار نیست خاطرنشان کرد: فائزه هاشمی غلطی انجام داد که رضاشاه و پسرش جرئت انجام آن را نداشتند؛ یعنی رضاشاه و پسرش هم هیچگاه از بهائیت دفاع نکرده و آنها را ترویج ندادند.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با بیان اینکه فائزه در خرم آباد به آمریکا سلام کرده است، یاد آور شد: این سخنان فائزه نشان داد که تفکر و مسیر آنها بوی گند می دهد و واکنش مردم خرم آباد به این اظهارات فائزه هم قابل توجه بود چرا که آنها با خشم گسترده خود سخنان او را جواب دادند.

شجونی افزود: در جایی که پدر فائزه به اون می گوید باید جبران کند اما او اصرار دارد که کار درستی انجام داده است، یعنی این خانواده مشکلات اساسی بافرزندان خود دارد؛ در سال 88 هم دیدیم که همسر هاشمی مردم را ترغیب به اغتشاش و آشوب می کرد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: همه رفتار های این خانواده همواره ایستادن جلوی نظام و انقلاب اسلامی بوده است که همه مردم به ویژه مردم انقلابی را غصه دار می‌کند؛ فائزه هاشمی با این سخنان خود پرونده خود و خانواده اش را در تاریخ چند ساله انقلاب سیاه تر کرده است.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران اذعان داشت:  این اقدامات و اقداماتی نظیر فساد اقتصادی فرزند دیگر این خانواده در نهایت به نفرت بیشتر مردم از آنها می شود و روز به روز از مسیر انقلاب منحرف تر می شوند؛‌ واکنش ها به این سخنان فائزه موید این موضوع بود که مردم حاضرند در قبال این خاندان قیام کنند.

شجونی با بیان اینکه این ملاقات امروز فقط به مزاج آمریکایی ها خوش آمده است گفت: ایادی استکبار امروز از این قبح شکنی فائزه استقبال می کنند و اسرائیلی ها در منطقه به سرعت این خبر را منتشر کردند؛‌این نشان می دهد که مسیر این دختر با مسیر استکار و ایادی آن در دنیا یکی است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان