منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۵
شناسه خبر: 191335
گروه :خبر
13940219000637_PhotoA

منابع آگاه یمنی از موفقیت ارتش و نیروهای مردمی یمن در غنیمت گرفتن تسلیحات نظامی سعودی در مناطق مرزی عربستان و یمن خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک منبع آگاه یمنی افشا کرد که ارتش یمن و کمیته‌های دفاع مردمی جنبش «انصار الله» مقادیری سلاح و تجهیزات نظامی مربوط به نظامیان سعودی را به غنیمت گرفتند.

این منبع آگاه که به دلایل امنیتی نخواست نامش فاش شود، با بیان اینکه این سلاح‌ها و تجهیزات نظامی سعودی در مناطق مرزی بین دو کشور و از آن نظامیان سعودی بودند که گرفته شدند، گفت: این سلاح‌ها در مواضعی کشف شدند که نظامیان سعودی پیشتر و قبل از رسیدن نیروهای مردمی و ارتش یمن از آنها فرار کرده بودند.

منبع مذکور افزود: ارتش یمن و کمیته‌های مردمی انصار الله موفق شدند، وارد برخی مواضع نظامی ارتش عربستان در مرزهای دو کشور شوند و این سلاح‌ها و تجهیزات نظامی را به غنیمت بگیرند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است