منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
شناسه خبر: 198303
گروه :خبر
40741
 

گفتگو هرمز/نماینده مردم مرکز هرمزگان در مجلس:

غفلت از مناطق کم جمعیت نقطه ضعف استانی شدن انتخابات است

نماینده مردم مرکز بندرعباس در مجلس با بیان اینکه استانی شدن انتخابات ورود نمایندگان را به مسائل جزئی استان ها کمتر می کند،افزود:مناطق کم جمعیت در این طرح مورد غفلت قرار می گیرند،نمایندگان وقت کمتری برای رسیدگی به مشکلات و سرکشی دارند.

منصور آرامی،نماینده مردم مرکز هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با اشاره به موضوع استانی شدن انتخابات مجلس گفت:ورود اشخاص با تجربه و شناخته شده در سطح کلان به مجلس می تواند گامی در جهت اجرای بیشتر وظایف نمایندگان شود اما نظارت نمایندگان به کار دولت کمتر می شود و فرمانداری ها و استانداری به تنهایی باید به مشکلات استان رسیدگی کنند.

وی اظهار کرد:استانی شدن انتخابات ورود نمایندگان را به مسائل جزئی استان ها کمتر می کند و باعث می شود از نقاط دور افتاده حوزه های نمایندگی غافل بمانند.

آرامی با بیان اینکه نمایندگان بر اساس مشکلات مردم باید قانون وضع کنند، تصریح کرد: مناطق کم جمعیت در این طرح مورد غفلت قرار می گیرند،نمایندگان وقت کمتری برای رسیدگی به مشکلات و سرکشی دارند که نقطه ضعف این طرح است.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان