منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰
شناسه خبر: 336255
گروه :خبر
834287

مسئول فرهنگی دفتر بسیج دانشجویی بندرعباس بیان کرد: با توجه به افشای بی عدالتی در فیش های نجومی بعضی از مدیران، خطبه های امسال عید سعید فطر بایستی در خصوص اخلاق کارگزاران حکومتی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ میلاد امینی، مسئول فرهنگی دفتر بسیج دانشجویی بندرعباس در گفتگو با خبرنگار فرهنگی هرمزپرس؛ با بیان اینکه  رمضان ماه مهمانی خدا و بهترین ماه برای خودسازی و رام کردن نفس سرکش است، گفت: عید فطر روزی است که خداوند باتوجه به ظرفیت و ظرف وجودی هرکس او را از اسارت نفس و تن رهایی و تولد دوباره می بخشد.

 

وی ادامه داد: اولیاالله علی رغم اینکه از برچیده شدن سفره خاص خدا غمگین می شوند اما مشتاقانه منتظر عید سعید فطر هستند تا عیدی خود(  قرب الی الله و بندگی در تمام مراحل زندگی) را از خداوند بگیرند و به سعادت برسند.

 

مسئول فرهنگی دفتر بسیج دانشجویی بندرعباس با اشاره به سخنان حضرت علی(ع) مبنی بر اینکه حکومت با کفر پایدار می ماند ولی با ظلم نه، اظهار کرد: با توجه به افشای بی عدالتی در فیش های نجومی بعضی از مدیران، خطبه های امسال عید سعید فطر بایستی در خصوص اخلاق کارگزاران حکومتی باشد.

 

 امینی یادآور شد: امام علی(ع) فرمودند کارگزاران در روابط خود با مردم انصاف را رعایت کنند و هوای نفس را در اختیار بگیرند و از آنچه حلال نیست خویشتن داری کنند. همچنین در نامه 53 نهج البلاغه  عرضه می دارند خواص جامعه همواره بار سنگینی را بر جامعه تحمیل می کنند زیرا در روزگار سختی یاریشان کمتر و در اجرای عدالت از همه ناراضی تر و در خواسته هایشان پافشارتر،در صورتی که ستون های استوار دین عموم مردم هستند.
وی افزود:  هر فردی که در هرجای نظام به این مردم ظلم کند خائن است و شاید این چند روز را در رفاه و عید دنیایی باشد اما بایستی باور داشته باشیم که از عید و آرامش اخروی به دور است.
مسئول فرهنگی دفتر بسیج دانشجویی بندرعباس با بیان اینکه مقامات دولتی بایستی گزارش اقدامات خود را با صداقت به مردم اعلام کنند، خاطرنشان کرد: در زمان کنونی بهتر است مقامات دولتی با شفافیت به این عرصه وارد شوند و با اصلاح نظام پرداخت های نجومی و غیر قانونی مدیران دولتی اعتماد از دست رفته مردم را برگرداند.
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند