منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
شناسه خبر: 304202
گروه :خبر
dsfr_53_1447251678

فرماندار پارسیان هنر عکاسی را بهترین ابزار برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی باعث قطع وابستگی ‌ها می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد رادمهر فرماندار پارسیان در نشست هماهنگی تدوین برنامه‌های همایش عکاسان شهرستان با حضور اساتید بین المللی اظهار داشت: ملت ما تاریخ و فرهنگ غنی دارد و هر گروه از هنرمندان باید بتوانند با تخصص و توان خود تاریخ، هویت و فرهنگ غنی ایران اسلامی و بویژه شهرستان را به تصویر بکشند.

 

وی ضمن تشریح ویژگی‌های هنر فاخر و لزوم عمق بخشیدن به بخش‌های مختلف هنر، به ابعاد عملیات اجرایی مهم‌ترین پروژه‌ها و جاهای دیدنی و سرمایه گذاری و ساحل و بیشترین کسانی که می‌توانند این خدمات و مکان ها را به شهروندان و مهمانان معرفی کنند، عکاسان هستند.

 

فرماندار پارسیان با بیان اینکه هنر عکاسی بین مردم عمومی‌تر است، تصریح کرد: عکس یک رونوشت از واقعیت نیست بلکه اثری دارای حس و برگردانی از واقعیت است.

 

وی گفت: توانایی عکاسان پارسیانی در حدی است که با حمایت ازنظر هزینه و تأمین اعتبار برای پیشبرد اهداف برای توسعه هنر عکاسی ضروری بوده و باید در راستایی شناسایی شهرستان و گام برداشت انجمن عکاسان شهرستان فعالیت بیشتری در این حوزه داشته باشند .

 

رادمهر بابیان اینکه نقش هنر عکاسی در معرفی زیبایی‌های طبیعت و چهره‌های ماندگار غیرقابل‌انکار است، بیان داشت: عکاسان برای رفع مشکلات و شناسایی معضلات جامعه بایستی بیش‌ازپیش به زندگی روزمره مردم شهر و روستا توجه ویژه‌ای داشته باشند چنانچه عکس بهترین وسیله برای نمایان کردن مشکلات مردم تأثیر زیادی خواهد داشت.
فرماندار شهرستان پارسیان برگزاری همایش عکاسی را مناسب‌ترین فرصت برای شناسایی استعدادهای شهرستان از لنز دوربین دانست، اظهار داشت:  همان‌طور که امروزه دولت یازدهم به‌تمامی هنرهای توجه دارد بایستی عکاسان شهرستان نیز برای پیشرفت این هنر ارزشمند به فکر کسب تجربه‌های بیشتری باشند و شهرستان را برای همشهریان و گردشگران داخلی و خارجی و سرمایه گذاران معرفی کنند.

 

فرماندار پارسیان با اشاره به شعار و نام گذاری سال ۹۵ ، گفت: مهمترین بحث و موضوع اساسی کشور، شعار مقام معظم رهبری تحت عنوان ” اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ” است؛ تنها مسئله ای که سبب افزایش عزت ملی و قطع وابستگی ها می شود، تحقق همین شعار است

 

وی اقتصاد مقاومتی را اقتصادی درون زا، توانمند، تاثیر ناپذیر از تهدیدات خارجی و بهره مند از سرمایه و فناوری های داخلی دانست و افزود: در سایه وحدت و همدلی همه نهادها و همه قوا و تحت حمایتها و هدایتهای مقام معظم رهبری و با مشارکت مردم و فعالان بخش خصوصی، در این زمینه نیز دولت تدبیر و امید خواهد توانست به سیاست های خود جامه عمل بپوشاند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است