منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۲
شناسه خبر: 252962
گروه :خبر
13920611000168_PhotoA

روابط عمومی دانشگاه علامه اعلام کرد: با بازبینی فیلم و تحقیقات حراست کسانی که عامل استفاده از اسپری گاز اشک‌آور بودند به سرعت شناسایی شدند، عامل اصلی در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گرفته است و فرد دوم نیز در مسیر برخورد قانونی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی در مورد حاشیه ایجاد شده برای یکی از برنامه‌های 16 آذر در این دانشگاه اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

در ابتدای این اطلاعیه آمده است: پیرو انتشار برخی اخبار از حاشیه‌های برنامه‌های 16 آذر، به اطلاع می‌رساند برنامه‌های مختلف روز دانشجو در دانشگاه علامه طباطبایی با نظم و انضباط و استقبال قابل توجه دانشگاهیان به انجام رسید و سلائق و تشکل‌های مختلف فعال در دانشگاه توانستند بدون هیچ مشکلی برنامه‌های خود را برگزار کنند.

در ادامه تاکید شد: پس از اتمام یکی از برنامه‌ها که توسط کانون اندیشه دانشجویان دانشگاه و با حضور دکتر نجفقلی حبیبی رئیس اسبق دانشگاه و دکتر احسان شریعتی فرزند دکتر علی شریعتی با استقبال خوب دانشجویان در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی برگزار شد و با آرامش و بدون حاشیه به پایان رسید، در شرایطی که سالن برگزاری مراسم تقریبا تخلیه شده بود استشمام بوی گاز توسط دانشجویان باقی مانده در محل، موجبات رنجش برخی از آنان را فراهم آورد.

روابط عمومی دانشگاه علامه ادامه داد: با بازبینی فیلم و تحقیقات حراست دانشگاه دو نفر از دانشجویان که عامل استفاده از اسپری گاز اشک آور بودند به سرعت شناسایی شدند. عامل اصلی در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گرفته است و فرد دوم نیز در مسیر برخورد قانونی است.

در پایان تاکید شد: بدیهی است دانشگاه به دلیل لزوم حفظ حیثیت و جایگاه دانشجویان حتی دانشجویان خطاکار  و نیز معاذیر قانونی از افشای نام و ماهیت آنها معذور است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی