منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۰
شناسه خبر: 182419
گروه :خبر
big-thumb-564259240

فدراسیون جهانی تنیس روی میز با پذیرش اعضاء جدید بعنوان بزرگترین فدراسیون ورزشی جهان لقب گرفت .

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش5 ؛ سایت جهانی فدراسیون تنیس روی میز اعلام کرد این فدراسیون با پذیرش سه کشوردیگر به اعضای خود عنوان بزرگترین فدراسیون را در بین فدراسیون های دیگر به خود اختصاص داد.

این فدراسیون در نشست عمومی سالانه خود در سوژو چین با پذیرش کشورهای سائوتومه و پرنسیپ بهمراه سودان جنوبی عنوان اعضاء جدید این فدراسیون شماره کشورهای عضو ITTFرا به 222 عضو رساند تا بتواند فدراسیون جهانی والیبال با 220 عضو را پشت سر بگذارد . سودان جنوبی در قاره آفریقا واقع شده است و کشور سائوتومه و پرنسیپ با نام کامل جمهوری دموکراتیک سائوتومه و پرینسیپ کشوری در خلیج گینه در باختر آفریقا است .

 با گنجاندن سائو تومه و پرینسیپ و سودان جنوبی به فدراسیون جهانی تنیس روی میز تنها 4 کشور دیگر به نام های اریتره ، گینه بیسائو ، کیپ ورد و باهاما باقی مانده اند تا تمام اعضاء کمیته بین المللی المپیک به عضویت فدراسیون جهانی تنیس روی میز در آیند .

 فدراسیون جهانی تنیس روی میز در حاصل مذاکره با کمیته بین المللی المپیک است تا این چهار کشور نیز عضویت فدراسیون جهانی تنیس روی میز قبول کنند .

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر