منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۴۳
شناسه خبر: 273172
گروه :خبر
۲۰۱۶۰۱۲۴_۱۰۱۹۰۱_2864

معاون فرماندار رودان گفت: خیرین مدرسه ساز کار معنوی ، دینی و اجتماعی بزرگی را انجام می دهند و دولت ضمن حمایت در راستا تکمیل این امر خداپسندانه تلاش می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار شهرستان رودان در همایش خیرین مدرسه ساز شهرستان با اشاره به پاداش این عمل بسیار بزرگ و خدا پسندانه، آنرا از برترین اعمال نزد خداوند دانست و گفت: دولت همواره این برنامه‌ها و فضاهای عمومی را راهبری می‌کند و کارهایی که در ساختار دولت صورت می‌پذیرد بر مبنای قانون است.

وی افزود: قطعا دولت نمی‌تواند به تنهایی تمام مشکلات را برطرف کند و این چنین مشارکت‌های مردمی می‌تواند در قالب فعالیت و مشارکت اجتماعی، معنوی و دینی، مشکلات را کاهش دهد.

وی افزود: به سرانجام رسیدن بر جام یک موفقیت توسط دولت است که با فرامین رهبری معظم و صبر و پایداری ملت غیور ایران اسلامی به نتیجه رسیده است.

معاون فرماندار رودان با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری از تیم دیپلماسی که آنان را تیمی دلسوز و امین نامیدند و از صبر و پایداری ملت ایران علارغم مشکلات زیاد اقتصادی تقدیر کردند، ادامه داد: اگر در هر یک از کشورهای اروپایی چنین تحریم های ظالمانه ای اعمال می‌شد مردم قطعا به ستوه آمده و دست با تحصن و اعتراضات بسیار شدید می‌زدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امنیتی که امروز در جمهوری اسلامی ایران حاکم است، جزء با فرامین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بدست نیامده است.

انتهای خبر/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است