منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۶:۳۵
شناسه خبر: 362339
گروه :خبر
20161020_090455

مردم شهرستان سیریک با مشارکت بسیار عالی و قابل قبول 99 درصدی در ثبت نام اینترنتی نفوس و مسکن شرکت و مشارکت داشتند که نشان از حضور منسجم مردم شریف شهرستان سیریک در طرح های ملی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، علم عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک در همایش  شروع طرح میدانی طرح نفوس و مسکن شهرستان اظهار کرد: در شهرستان سیریک تعداد 20 نفر نیرو ،مامور، کار شناس فنی ، راننده برای  اجرای عملیات میدانی و حضوری طرح سرشماری نفوس و مسکن جهت مراجعه حضوری در منازل سه شهر و 75 روستای شهرستان در نظر گرفته شده که کار رسمی خود را امروز آغاز کردند.

وی افزود: ماموران آمارگیر باید نظم ، دقت ، سرعت ، امانتداری، صداقت ، مسئولیت پذیری ، خوش رفتاری ، داشتن صبر و حوصله و خویشتنداری را برای اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن داشته باشند.

عباسی ابراز کرد:  با توجه به اجرای طرح اینترنتی که در کشور برای اولین بار صورت گرفته  و با مشارکت بسیار خوب مردم  همراه شده در این طرح از نظر بین المللی در صورتی که مشارکت مردم بیش از 30 درصد باشد کشور می تواند جزء کشورهای توسعه یافته در سطح جهان چهره بسیار خوب در این حوزه داشته باشد.

معاون فرماندار شهرستان سیریک بیان کرد: سرشماری عمومی نفوس و مسکن فقط شمارش جمعیت نیست بلکه سرشماری اطلاعات مهم درساختار جمعیت، مهاجرت، ویژگی های اجتماعی، آموزش، اشتغال، بیکاری و مسکن  است که برای برنامه ریزی  حال و آینده جامعه بسیار مهم و ضروری است.

این مسئول ابراز کرد: سرشماری کامل ترین و موثرترین شیوه برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز جامعه در کشور است به طوری که شناخت دقیقی از تعداد و ویژگی های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی افراد جامعه را فراهم می کند که در برنامه ریزی کشور مورد استفاده قرار گیرد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد