منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۴ - ۸:۳۸
شناسه خبر: 257760
گروه :خبر
32240_orig

ریاست بندر و دریانوردی تیاب از اجرای عملیات لایروبی خور بندرتیاب با اعتبار مصوب ۷۰ میلیارد ریال با ۸ درصد پیشرفت فیزیکی در میناب خبرداد.

مهندس محمد امین امانی ،ریاست بندر و دریانوردی تیاب در گفتگو با خبرنگار اقتصادی میناب جنوب ،با اشاره به اجرای عملیات لایروبی حوضچه بندرتیاب گفت: عملیات لایروبی در طول حوضچه با اجرای بلوک های سیمانی و دیوار چینی حوضچه از اواخر ابان ماه اجرایی شده است.

 

مهندس امانی افزود: در اجرای عملیات لایروبی ۷ دستگاه بیل میکانیکی ،۳ بیل بازو بلند، ۴ دستگاه بیل پایه کوتاه ،۷ دستگاه کامیون و یدکش و به همراه دستگاه لایروب مشغول به فعالیت می باشند.

 

وی اهمیت لایروبی حوضچه تیاب را در کنترل ترافیک و تصادم هایی که ممکن بود  در دهانه ورودی خور تیاب به وقوع بپیوندد موثر و مفید دانست و گفت: این عملیات با ۸ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد.

 

این مسئول با اشاره به انعقاد قرارداد ۱۵ ماهه با اعتبار ۶ و ۶ دهم میلیارد تومان با پیمانکار گفت: این اعتبار برای لایروبی حوضچه پهلوگیری شناورها و ورودی خور هزینه می شود.

 

ریاست بندر و دریانوردی بندر تیاب خاطر نشان کرد: با لایروبی حوضچه  مشکل اصلی  بیشترین لنج داران در  دهانه ورودی خور تیاب رفع خواهد شد و زمینه ترد آسان را برای لنچ های باری فراهم می کند .

 

گفتنی است ماهانه ۲۰ لنج در خور تیاب رفت و آمد می کنند و دهستان تیاب از توابع بخش مرکزی میناب ، در ۲۰ کیلومتری شهرمیناب واقع است .

 

انتهای پیام/ز

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است