منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷
شناسه خبر: 340995
گروه :خبر
download

امام جمعه موقت حاجی آباد عنوان کرد: عملیات غرور آفرین مرصاد در تنگه مرصاد منجر به پیروزی ایران اسلامی شد و شکست سختی را نصیب دشمن کرد و خبیث‌ترین دشمنان در این عملیات از بین رفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم، حجت‌الاسلام مختار صادقی امام موقت جمعه حاجی آباد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، الگوگیری از سیره و زندگانی ائمه معصومین(ع)، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را راهگشای زندگی فردی و اجتماعی انسان‌ها دانست و اظهار کرد: امروزه دشمنان خارجی بر این مسأله اذعان می‌کنند که حتی یک نقطه خاکستری هم در زندگانی رهبر فرزانه انقلاب و فرزندان ایشان نمی‌توان پیدا کرد و لذا مدیران دولتی ما سیره و منش این بزرگواران را فصل‌الخطاب قراردهند.

 

وی در ادامه با اشاره به سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد تصریح کرد: این عملیات در سال 1367 توسط فرزندان غیور ایران به پیروزی رسید، گرچه صدام ملعون در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرده بود، با برنامه‌ریزی که به عمل آمده به‌زودی مجاهدین خلق با عملیاتی را که تدارک دیده‌اند بر کشور ایران پیروز خواهند شد.

 

خطیب موقت جمعه حاجی آباد در ادامه بیان کرد: این عملیات در تنگه مرصاد منجر به پیروزی ایران اسلامی شد و شکست مفتضحانه را نصیب دشمن کرد و خبیث‌ترین دشمنان در این عملیات به درک واصل شدند.

 

صادقی ایمان جوانان انقلابی به خدا و عنایات ذات اقدس الهی را رمز این پیروزی غرورآفرین قلمداد کرد و افزود: در تمامی عملیات‌ها اگر چه توان نظامی ما بسیار کمتر از دشمنان بود اما ملت قهرمان ایران با یک روحیه ایثار و شهادت‌طلبی و با نثار خون فرزندان خود در میدان حق‌طلبی حاضر می‌شدند و از کیان انقلاب دفع کردند.

 

وی با اشاره به کشف بزرگترین محموله قاچاق 210 کانتینر حامل کالای قاچاق به ارزش 190 میلیارد تومان گفت: نکته حائز اهمیت آن است بعد از کشف این محموله، قاچاق کالا متوقف نشده و استمرار دارد.

 

امام جمعه موقت حاجی آباد اظهارکرد: با توجه به اینکه اکثریت قاچاق کالا با کانتینر از این شهرستان در حال عبور است لازم است شورای تامین شهرستان مصوبه‌ای را به تصویب برساند جهت ایست و بازرسی دائم در محور گهکم تا این مصوبه در شورای استان مطرح و برای خرید دستگاه پیشرفته که محتویات کانتینر را نشان می‌دهد جهت سهولت سبزپوشان نیروی انتظامی به‌زودی خریداری شود.

 

صادقی خطاب به دبیرکل سازمان ملل و دولت‌های غربی در خصوص مسأله برجام، خاطرنشان کرد: ایران اسلامی مثل دیگر کشورها نیست؛ این کشور در ابتدای انقلاب با دست خالی قد علم کرد ولی امروز جزء قدرتمندترین کشورهای مسلمان جهان به شمار می‌رود.

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی