منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۱
شناسه خبر: 319588
گروه :خبر
13950208000419_PhotoA

تروریست‌های داعش قصد داشتند از مرز سوریه به استان «الانبار» عراق تجهیزات سنگین انتقال دهند که با عملیات نیروهای عراقی تحرکات آنان خنثی شد و همگی از پای درآمدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، عناصر تروریستی داعش شب گذشته در تلاش بودند مقادیر زیادی تجهیزات نظامی را از مرز سوریه به منطقه مرزی «الرطبه» در استان «الانبار» عراق انتقال دهند که با رصد دقیق اطلاعاتی نیروهای بسیج مردمی، این تحرکات خنثی شد.

 نیروهای اطلاعات بسیج مردمی در ادامه اطلاعات لازم را در اختیار نیروی هوایی عراق قرار دادند و جنگنده‌های این کشور در حومه الرطبه تروریست‌ها را چند مرحله هدف قرار دادند.

بنا بر این گزارش، در نتیجه حملات جنگنده‌های ارتش عراق، تمامی عناصر تروریستی از پای درآمدند و خودروهای آنان منهدم شد.

یک منبع میدانی ضمن تأیید کشته شدن این عناصر تروریستی، گفت: در این حملات همچنین تجهیزات سنگین تروریست‌ها از جمله ده‌ها موشک و چندین تن مواد منفجره که در حال انتقال به عراق بود، نابود شد.

از سوی دیگر، گروهی از نیروهای عراقی موفق شدند تعدادی از نیروهای ارتش این کشور را که در نزدیکی مرز اردن در محاصره عناصر داعش قرار گرفته بودند، نجات دهند.

این عملیات با پشتیبانی جنگنده‌های عراقی انجام شده و تمامی نیروهای محاصره شده به سلامت به پایگاه بازگشتند.

 روز گذشته عناصر تروریستی داعش با حمله غافلگیرانه در مرز اردن، گروهی از نیروهای عراقی را محاصره کردند اما این نیروها تا قبل از رسیدن نیروهای کمکی، موفق شدند در مقابل حملات تروریست‌ها ایستادگی کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان