منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۳۳
شناسه خبر: 362498
گروه :خبر
27

فرماندار شهرستان سیریک گفت: عملیات اجرای آسفالت 27 کیلومتر از راههای روستایی شهرستان سیریک که از سه ماه بیش آغاز شده با پیشرفت فیزیکی 60 درصدی در حال انجام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی اظهار کرد: تاکنون بیش از 10 کیلومتر از  این راههای روستایی آسفالت شده است و 17 کیلومتر دیکر نیر با پیشرفت 50 درصدی تا دو ماه آینده آماه بهره برداری خواهد شد.

وی افزود: برای اجرای عملیات آسفالت این راههای روستایی بیش از مبلغ دو میلیارد و 160 میلیون تومان اعتبار واگذار شده است.

ایزدی پور ابراز کرد:  مهمترین راههای روستایی در حال انجام آسفالت راه روستای پاراف به طول 5 کیلومتر ، دیودان به طول 3 کیلومتر ، جوشکی و سردرنک به طول 3 کیلومتر ، بریزگ به طول 3 کیلومتر ، میشی به طول 2 کیلومتر ، نوشهر کلنگی و بنداران به طول 3 کیلومتر و راههای روستایی بندگرمان ، زمین ملا و دودر به طول 11 کیلومتر است.

ایزدی پور اضافه کرد: با انجام عملیات آسفالت راههای روستایی بیش از 10 هزار نفر از نعمت جاده آسفالته برای تردد به مرکز  بخش و شهر سیریک برخوردار می شوند.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: شهرستان سیریک با 43 هزار نفر جمعیت در 175 کیلومتری شرق مرکز استان قرار دارد و حدود 90 درصد جمعیت شهرستان سیریک جمعیت روستایی است.

انتهای پیام/l

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور