منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۴
شناسه خبر: 257751
گروه :خبر
hormoz

راهکار جامع بیمارستان هوشمند به عنوان فاز آزمایشی توسط یک شرکت دانش بنیان در بیمارستان شریعتی تهران به اجرا درمی آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، با امضای توافق‌نامه‌ای میان شرکت آوای فناوری اطلاعات سلامت به عنوان بازوی فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت بهداشت و شرکت دانش بنیان فناپ، این شرکت یکی از اپراتورهای سلامت هوشمند در ایران شد.

طبق این توافق‌نامه، موضوع تولید و بهره‌برداری از راهکار جامع و یکپارچه بیمارستان هوشمند به صورت مشترک در دستور کار قرار گرفته است.

سرمایه‌گذاری و مشارکت در طراحی، معماری، پیاده‌سازی، استقرار، بهره‌برداری، پشتیبانی و توسعه راهکار جامع و یکپارچه بیمارستان هوشمند و ابر درمان (سلامت) جزء مفاد این توافق‌نامه است.

این طرح قرار است برای ۲۰ هزار تخت بیمارستانی اجرایی شود و راهکار بیمارستان هوشمند برای آنها پیاده‌سازی خواهد شد که براساس برآوردها حداقل ۳ تا ۵ سال آینده، راهکار جامع بیمارستان هوشمند برای این ۲۰ هزار تخت به اجرا درمی‌آید و از سال آینده نیز برخی‌ از خدمات در طرح آزمایشی قابل ارائه خواهد بود.

گفته شده است بیمارستان شریعتی به عنوان پایلوت مطالعه فرآیندها برای معماری این طرح انتخاب شده است. این بیمارستان بیش از ۶۰۰ تخت بیمارستانی دارد.

این پروزه هم اکنون در فاز مطالعاتی قرار دارد و با بررسی وضعیت موجود این بیمارستان،‌ قرار است اپراتور سلامت هوشمند، نیازمندی‌ها برای دستیابی به وضعیت مطلوب را پیش‌بینی کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند