منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۶
شناسه خبر: 326507
گروه :خبر
Copy of IMG_2786
 

به دلیل پذیرش و سنجش صددرصدی نوآموزان؛

عملکرد پایگاه سنجش حاجی آباد قابل ستایش است

مدیر استثنایی آموزش و پرورش هرمزگان از فعالیت های خوب و رضایت بخش آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباددر خصوص راه اندازی به موقع پایگاه سنجش تقدیر کرد و افزود: عملکرد سال گذشته آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد نیز به دلیل پذیرش و سنجش صددرصدی نوآموزان بدو ورود به دبستان قابل ستایش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم شهرستان حاجی آباد، شهباز بارانی از فعالیت های خوب و رضایت بخش آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباددر خصوص راه اندازی به موقع پایگاه سنجش تقدیر کرد و بیان کرد: از 24پایگاه سنجش استان هشت پایگاه همزمان با فرا رسیدن 16 خردادماه فعالیت خود را آغاز نموده اند.

وی گفت : حاجی آباد نیز از جمله 8پایگاه سنجشی است که فعالیت خود را از اولین روز تعریف شده آغازبه کار پایگاههای سنجش کار خود را شروع کرده است.

مدیرآموزش و پرورش استثنایی استان هرمزگان اظهار کرد: عملکرد سال گذشته آموزش و پرورش شهرستان حاجی آبادبه دلیل پذیرش و سنجش صددرصدی نوآموزان بدو ورود به دبستان قابل ستایش است .

این مقام مسئول یادآور شد: در مبحث پذیرش و سنجش نوآموزان کمیت و کیفیت هر دو مد نظر می باشد اما کیفیت و دقت نظر بالا از اهمیت خاصی برخوردار می باشد زیرا که این دقت نظر باعث می شود سازماندهی دانش آموز درست انجام شده ونوآموزدر جایگاه اصلی خودش قراربگیرد.

شهباز بارانی استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه در پایگاه های سنجش را یک ضرورت دانسته و خاطرنشان کرد: عدم دقت در بحث کیفیت سنجش باعث می شود دانش آموز در جایگاه اصلی خود نباشد، محتوای آموزشی متناسب با توانایی جسمی و ذهنی در اختیار نداشته و در نهایت عدم اعتماد به نفس و سرخوردگی به جای رشد و بالندگی عاید نوآموز خواهد شد.

در دومین روز از آغاز به کار پایگاه سنجش نواموزان بدو ورود به دبستان مدیر آموزش و پرورش استثنایی استان هرمزگان به همراه مدیر آموزش و پرورش حاجی آباد از پایگاه سنجش این شهرستان بازدید کردند.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است