منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
شناسه خبر: 324596
گروه :خبر
فدایی-(1)

معاون علمی اقتصادی سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه عملکرد دولت فعلی به شدت منفی بوده است، عنوان کرد: عمده اتفاقاتی که در دولت جدید اتفاق افتاده است که نه تنها در راستای اقتصاد مقاومتی نبوده بلکه کمکی به اقتصاد کشور نکرده است .

محمد فدایی، معاون علمی اقتصادی سازمان بسیج دانشجویی کشور در کفتگو با خبرنگار اقتصادی هرمز، با بیان اینکه در بررسی عملکرد همیشه کارهای خوب و بد در کنار هم اتفاق می افتد، گفت: بصورت برآنید کلی و نمودار، عملکرد دولت قطعا منفی و به شدت منفی بوده است البته در برخی از حوزه ها از جمله معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی اقدامات موثری انجام شده است.

 

معاون علمی اقتصادی سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به اینکه عملکرد دولت به رویکرد کلان اقتصادی آن بر می گردد، اظهار کرد: عمده اتفاقاتی که در دولت جدید اتفاق افتاده است که نه تنها در راستای اقتصاد مقاومتی نبوده بلکه کمکی به اقتصاد کشور نکرده است .

 

فدایی تصریح کرد: دولت از ابتدا تز اصلی داشت که مشکلات اقتصادی کشور ناشی از تحریم هاست و مذاکره را تنها راه از میان برداشتن تحریم ها انتخاب کرده بود لذا از  ابتدا مسیری سوخته و اشتباه را انتخاب کرده بود.

 

وی افزود: مشکلات اقتصادی فقط به خاطر تحریم ها نبود که با مذاکرات و برجام موفق شود و اقتصاد سامان پیدا کند بلکه دولت مسیر اشتباهی را انتخاب کرد که نتیجه آن مطلوب نیست.

 

معاون علمی اقتصادی سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به اینکه بدترین اتفاق برای یک کشور رکود است، بیان کرد: به استناد دولت رکود اقتصادی از سال 91 بیشتر شده است و به عقب برگشته ایم بنابراین وقتی رکود اتفاق می افتد نه تنها اقتصاد کشور از هم می پاشد بلکه بیکاری و تعطیلی صنایع  نتیجه رکود است.

 

وی ادامه داد: افزایش بیکاری و تعطیلی کارخانه ها باعث گسترش انوع فساد اقتصادی، اجتماعی و اخلاقی در جامعه می شود.

 

معاون علمی اقتصادی سازمان بسیج دانشجویی کشور با تاکید بر اینکه دولت روحانی روند رشد اقتصادی کشور را کند کرده است، گفت: نه تنها وضعیت صنایع و رشد اقتصادی کشور را در یک جا متوقف کرده است بلکه سرعت پیشرفت علمی را کم کرده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است