منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۵۴
شناسه خبر: 199369
گروه :خبر
n00171731-t

نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با بیان اینکه دولت در زمینه مبارزه با فساد ضعیف عمل کرده است،افزود:اجرای قانون امران به معروف و ناهیان منکر کمک بزرگی برای پیشگیری از مفاسد در جامعه است.

موسی غضنفر آبادی، نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به ابلاغ سیاست های برنامه ششم توسعه توسط مقاومت معظم رهبری(مدظله العالی) گفت: تدوین راهبرد مبارزه با فساد از بحث های مهم فرهنگی است که اهمیت بالایی برای جامعه دارد.

وی اظهار کرد: از دولت انتظار می رفت که در زمینه فساد های اخلاقی، اقتصادی و اجتماعی اقدامات موثری صورت گیرد اما دولت در زمینه مبارزه با فساد ضعیف عمل کرده است.

غضنفر آبادی با بیان اینکه باید برای مبارزه با مفاسد مالی قوانین پیگشیرانه مناسب موضع شود و قوانین موجود نیاز به اصلاح دارد، افزود:در زمینه سایر مفاسد نیز قوانینی وجود دارد که برای پیشگیری و مبارزه نتوانسته موثر باشد .

وی با اشاره به اینکه اصل جامعه اسلامی قانون امر به معروف و نهی از منکر است، تصریح کرد:اجرای قانون امران به معروف و ناهیان منکر کمک بزرگی برای پیشگیری از مفاسد در جامعه است که به درخواست رئیس جمهور مورد بازنگری قرار گرفته است.

نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با بیان اینکه ورود به فضاهای مجازی از تاکیدات رهبر انقلاب است ،خاطر نشان کرد:با ایجاد شبکه های ملی اطلاعات و استفاده از ظرفیت قشر جوان از دستاوردهای انقلاب در برابر هجوم دشمن دفاع کرد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است