منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
شناسه خبر: 364034
گروه :خبر
%d8%ab%d8%ba%d9%82%d9%81%d8%ba%d8%b9%d9%82
 

امام جمعه بندرعباس:

عملکرد بد دولت مربوط به نظام نیست

امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: نباید در عملکرد بد دولت نظام را مقصر دانست چرا که دولت را ما مردم انتخاب کردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛آیت الله غلامعلی نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس در خطبه های عبادی و سیاسی خود با اشاره به عزاداری و گریه هایمان در ماه محرم گفت: گریه و خنده  این دو مطلب عکس العملی طبیعی انسان است در مقابل حوادث خارج از جربان خودش اتفاق می افتد و گریه  ایرانی ، عربی یا اروپایی و مال دیروزی و امروزی نیست.

وی افزود:انسان حتی با دیدن یک فیلمی  که در آن حوادثی نشان داده باشد مخصوصا تروریست ها در هر نقطه از جهان حادثه ای آفریده باشند و فیلم پخش شود ناراحت می شود و گریه می کند .

امام جمعه بندرعباس اظهار کرد:گریه  موضوعی  است که وهابی ها روی آن دست گذاشته اند که  چرا ایرانیان گریه می کنند و من نباید در خطبه های نماز جمعه در خصوص گریه صحبت کنم اما با قرار گرفتن در شرایط که در جامعه بوجود میاد مجبور به صحبت این موضوعات می شویم در صورتی که حرفشان منطقی نمی باشد.

وی افزود:باید در شبهاتی که فضای مملموس مجازی ک دروغ است توجه نکنیم و ما یه این مطالب دروغ کاری نداریم بلکه اثر ان در جامعه کار داریم و باید برای جلوگیری آنها بپردازیم.

نعیم آبادی تصریح کرد: استاندار امام علی (ع ) پول های صندوق آن زمان  می دزد و فرار می کند نباید مقصر را  امام علی (ع) دانست و در جامعه اتفاقاتی که رخ می دهد نباید آن را مربوط ب نظام بدانیم  بلکه به دولت مربوط است و مقصر است و دولت هم به دست خودمان تعیین می شود.

امام جمعه بندرعباس تاکید کرد:خداوند در قرآن به ما گفته است ک مودت بورزیم مودت به معنیه دوستی با همدیگر است و این مودت را باید از زندگی پیامبر و امامان بیاموزیم.
وی افزود: ما انسانها باید مواظب چشم ، گوش و زبان خود باشیم و نسبت به دیگران به راحتی صحبت نکنیم و از این بی توجه ای به موضوع انسان سقوط پیدامی کند و به جهنم می افتد .

نعیم آبادی با اشاره به روز نوجوان و بسیج دانش آموزی گفت:این روز را به  بسیجیان دانس آموز تبریک عرض می کنم و از مسئولین تقاضا داریم ک فرزندان جامعه انقلابی متقی و  انقلاب تربیت کنند وانقلاب به دست بسیج و نوجوانان است.

امام جمعه بندرعباس تصریح کرد:هفته پدافند غیر عامل است و باید در جامعه مان این آ مادگی کامل را از قبل داشته باشند ک در مواقع ضروری مانند سیل یا زلزله با مشکل مواجهه نشویم.

نعیم آبادی با توجه به تسخیر لانه جاسوسی اظهار کرد: لانه جاسوسی ۴۴۴روز  زیر دست و پای ما جان می کند که  آمریکا در این موضوع هنوز می سوزد که امام خمینی (ره) این حرکت عظیم را انقلاب دوم نامگذاری کرده است .

وی افزوذ:روز دانش آموز است فرزند یعنی وجود دوم خود انسان  و باید برای فرزندان تلاش بسیاری کرد اگر خانه ات بسوزد غم نخور اما برای تربیت و بینش فرزندان باید تلاش بسیاری نمود و این امانتی که دست تو ماست.

امام جمعه بندرعباس بیاد کرد:روز فرهنگ عمومی و راهبردی به این معناست که نکات ضعف که در جامعه است و می بینید ارائه کنید تا جامعه ای بدون ضعف داشته باشم وبا ارائه مشکلات ب هشورای فرهنگی و عمومی در جلسات بحث و توجه می شود و از همه مسئولین و مردم خاسته می شود که کمکی برای آداب فرهنگ جامعه مان داشته باشیم .

نعیم آبادی خاطرنشان کرد:دیروزششمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) در بندرعباس به پایان رسید و از همه از همه کسانی ک در به وجود اوردن این کنگره تلاش کردند تشکر می کنیم.

 

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور