منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
شناسه خبر: 301424
گروه :خبر
n00123525-b

نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ترکیب مجلس آینده، علی لاریجانی را گزینه اصلی ریاست آینده عنوان کرد.

علیرضا مرندی نماینده سابق تهران در گفت و گو با خبرنگار هرمز در پاسخ به سئوالی در خصوص گزینه  اصلی ریاست مجلس آینده، گفت: با ترکیب و شرایطی که در بین منتخبین شاهد هستیم، به احتمال زیاد، خود آقای لاریجانی رئیس مجلس دوره بعد هم خواهند بود.
مردندی در همین حال، با بیان این که آقای لاریجانی در دوره ریاست فعلی می توانست عملکرد بهتری داشته باشد، گفت: من خیلی تحلیلگر سیاسی نیستم، اما معتقدم اگر درجه خلوص کارهای خود را بالاتر نبریم، ممکن است خداوند هم برکات خود را به طور کامل، شامل حال ما نکند.
مرندی در بخش دیگری از سخنانش در باره ترکیب منتخبین تهران، گفت: در گذشته هم چنین اتفاقاتی رخ داده بود. این دوره هم خیلی ها که به لیست اصلاحات رای دادند، خودشان هم اعتقادی به لیست نداشتند، بالاخره کار تشکیلاتی بود و این رای،  معتقدم از “حب علی” نبود.
وی افزود: در این دوره شرایط متفاوت بود و اگر کسی به اصلاح طلبان رای داد، به این معنا نبود که صرفا به خاطر علاقه به این لیست آمده و رای داده است.
وی با بیان این که در این لیست افرادی بودند که اصلا شناختی در موردشان نداریم، گفت:مصاحبه هایی هم مثل همان مصاحبه موجود در تلگرام درباره حجاب از برخی از این افراد منتشر شد،  واقعا عجیب بود. اینها مسائل وحشتناکی است که من مانده بودم این افراد چگونه از فیلتر شورای نگهبان عبور کرده بودند.
مرندی با بیان این که البته مردم دیگر اجازه نمی دهند اتفاقاتی همانند مجلس ششم رخ دهد، گفت: مساله مهم این است که افرادی که در این لیست بودند، واقعا معلوم نیست چه شناخت سیاسی و مذهبی دارند. من اینها را نفی نمی کنم، اما واقعا نمی شناسمشان و نمیدانم اینها در واقع لازم تا چه اندازه پای دفاع از نظام خواهند بود.
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان