منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲
شناسه خبر: 261572
گروه :خبر
image137609

امام جمعه اهل سنت استان هرمزگان با بیان اینکه علمای دنیای اسلام چهره نفاق گونه استکبار را به مسلمانان بنمایانند تا فریب نخورند، افزود: آمریکا و انگلیس با اصل اسلام مخالفند و دشمنی آنها با اسلام گرایی است.

شیخ حسین بازماندگان، عضو شورای روحانیت اهل سنت شهرستان بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز  با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) به مناسبت ولادت حضرت محمد(ص) گفت:وحدت امت اسلامی یکی از ضروریات جهان اسلام است و علمای دلسوز اسلام باید نسبه به این امر احساس مسؤلیت نمایند و به نسل جدید بفهمانند که  تمدن ناب اسلامی باید به اصل خویش، قرآن و سنت برگردند.

 

وی با بیان اینکه امت همان امت واحده اسلام است، اظهار کرد: جمعیتی که بنام اسلام از شخصیت بزرگوار رسول مکرم اسلام پیروی می کنند امت اسلام اند و جمعیت بدون پیروی از اولوالامر و خط واحد را امت نمی گویند.

 

 

 

عضو شورای روحانیت اهل سنت بندرخمیر افزود:مسلمانها با هر رنگ و نژادی به حکم اسلام همه امت واحده اسلام هستند و باید وحدت عاطفی بینشان حاکم باشد .

 

بازماندگان تصریح کرد: بنا به سنت و روش رسولخدا با داشتن یک رهبر عالم به همه علوم  از سیاستها وحکمتها و درایتهایش منتفع گردد که در این عصر بر جامعه اسلامی عنایت ویژه نموده و نعمت رهبری دلسوز را به ما ارزانی داشته شده است.

 

وی ادامه داد: مقام معظم انقلاب  نه تنها مسلمانان ایران اسلامی بلکه اگر تمام مسلمانهای جهان یکدل و یکصدا بگردند و در تحت رهبری عالمانه حضرت ایشان قرار بگیرند هر روز بهتر از دیروز جهان اسلام به پیروزی و موفقیت خواهد رسید.

بازماندگان  گفت:باید نخبگان و سکانداران دین و دیانت به میدان آیند تا مردم را نسبت به مکر و نقشه ی شیطانی دشمنان انذار و هشدار بدهند که آمریکا و انگلیس با اصل اسلام مخالفند و دشمنی آنها با اسلام گرایی است.

 

وی تاکید کرد: علمای دنیای اسلام  سنگر مهم اسلام نقشی اساسی را باید ایفا کنند و چهره  نفاق گونه استکبار را به مسلمانان بنمایانند تا فریب نخورند.

 

امام جمعه اهل سنت بندرپل با بیان اینکه باید گوش به فرمان رهبر عزیزمان باشیم و راه چگونه به وحدت رسیدن را به جامعه و مردممان نشان بدهیم، اظهار کرد: وحدت از ضروریات دین و جامعه است چرا که رب العالمین امر به وحدت و نهی از جدایی و تفرقه نموده است(واعتصموابحبل الله جمیعا ولاتفرقوا) اینکه مسلمانها در یک صف بایستند راه رسیدن به وحدت است اصل وحدت نیست .

 

وی افزود: مسلمانها باید در یک وحدت عملی گام بردارند و  یک ریسمان را بگیرند و آن ریسمان خداوند، قرآن ، وجود اولوالامر و رهبر مسلمانان است .

 

بازماندگان خاطرنشان کرد: مسلمانها وظیفه دارنددین اسلام و پیامبر آخرالزمان را به  جهانیان تشنه حق و حقیقت برسانند  و همانطوریکه پیامبر با بعثتش جهانی تاریک و گمراه را روشن و متحول نمود ماهم باید که با دستورات اسلام و روش پیامبر که سراسر نور است و رحمت این جامعه ی تاریک امروز را یکبار دیگر زنده و احیا کنیم این در خواست رسول مهربانیها از تک تک ما مسلمانها است.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است