منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶
شناسه خبر: 341749
گروه :خبر
13950504000354_PhotoA

علمای بحرین با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند رژیم آل خلیفه با سرکوب‌های خود نخواهد توانست به هدفش برسد و ملت بحرین به آرمان خود ایمان دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از فارس، علمای بحرین با صدور بیانیه‌ای موج بازجویی‌ها و بازداشت‌های چند روز اخیر را محکوم کردند.

بر اساس گزارش وبگاه «البحرین الیوم»، در این بیانیه آمده است: این بازداشت‌ها تلاشی برای شکستن اراده تحصن‌کنندگان در مقابل منزل شیخ «عیسی قاسم» رهبر شیعیان بحرین و نیز ایجاد رعب و وحشت در میان مردم است.

در ادامه این بیانیه آمده است: این بازداشت‌ها به هدف خود نخواهد رسید و ملت بحرین به آرمان خود ایمان دارد و سیاست‌های نظام نخواهد توانست از اراده ملت بحرین بکاهد.

علمای بحرین تاکید کردند: حکومت با سرکوب‌های خود و نیز اقدامات سرکوبگرانه روز به روز بیشتر اعتبار خود را از دست می‌دهد .

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی