منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۹
شناسه خبر: 307547
گروه :خبر
81866427-70353510

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به عضویت بیش از ۷۰۰ هزار نفر هرمزگان در تعاونی‌ها بیان کرد: هرمزگان به عنوان استان تعاون و تعاونی می باشد لذا باید از تعاونی‌ها در این استان حمایت همه جانبه شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سید حمید کلانتری،معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در همایش سراسری فرصت سرمایه گذاری با اشاره به ظرفیت های سرمایه گذاری در هرمزگان گفت:مهمترین ویژگی هرمزگان، ساحلی بودن و دسترسی به دریا و ساحل به طول صدها کیلومتر در این استان است.

 

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ظرفیت تولیدات آبزی، وجود جزایر، صنایع، معادن و بنادر در هرمزگان در استان با مشکل روبرو است،افزود:هرمزگان در مقایسه با دو دهه گذشته در حوزه‌هایی همانند حمل و نقل پیشرفت‌های زیادی کرده است.

 

وی ادامه داد:‌ برای رونق‌دهی سرمایه‌گذاری نیازمند پیش‌نیازها هستیم و در این راه نگاه و نگرش فرهنگی به سرمایه‌گذاری از سمت مردم یکی از عوامل مهم به شمار می‌رود.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ظرفیت بخش خصوصی و اتاق بازرگانی تصریح کرد: برای جلوگیری از گرفتار شدن سرمایه‌داران در بروکراسی‌های اداری باید سطح مشارکت پذیری در استان افزایش و از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری استقبال شود.

وی با اشاره به عضویت بیش از ۷۰۰ هزار نفر هرمزگان در تعاونی‌ها بیان کرد: هرمزگان به عنوان استان تعاون و تعاونی می باشد لذا باید از تعاونی‌ها در این استان حمایت همه جانبه شود.

کلانتری با تاکید بر خصوصی سازی به معنای واقعی در کشور گفت: اقتصاد دولتی دیگر در دنیا جوابگو نیست لذا باید به سمت اقتصاد تعاون محور پیش رفت.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است