منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۴۲
شناسه خبر: 351247
گروه :خبر
img_0814

فرمانده سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان با اشاره به افتخار وعزت ایران گفت:ایران اسلامی افتخار وعزتش رامدیون خون شهدا ودعای خیر خانواده شهداست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان در مراسم اربعین شهیدان قائدی و اسدپور شهدای شهرستان لامرد که پس از سی سال به میهن بازگشتند گفت:عزت، افتخار و سربلندی امروز ایران اسلامی را مدیون شهدای هشت سال دفاع مقدس و دعای خیر خانواده های این بزرگواران هستیم.

سردار ترابی با تقدیر از جوانان شهرستان لامردگفت:٢۵٠ نفر از بهترین جوانان وسرمایه های انسانی این شهرستان،برای لبیک گفتن به ندای رهبرشان وبدون هیچ چشم داشت وانتظاری، به تکلیف وفریضه دینی،همه تعلقات دنیوی راکنار گذاشتند وبه جبهه های حق علیه باطل شتافتند.

وی با اشاره به اینکه شهید قائدی با وجود اینکه دارای گذرنامه بود ولی جنگ وکشورش را رها نکرد افزود:شهید قائدی تکلیف را انجام داده بود و دارای گذرنامه خروج از کشور نیز بود ولی خود را فارغ از تعلقات دنیایی دید و ماند و از سرزمین وناموسش دفاع کرد وشهید شد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان با بیان شکست در کربلای ۴ گفت:نیروهای ایران اسلامی باید در دی ماه سال ۶۵ به پیروزی می رسید که این پیروزی با ٢٩ سال انتظار، سال گذشته با ورود ٢٧٠ شهید که 175غواص همراه آنان بود به وطن بازگشتند که شهرتهران بعد از ارتحال حضرت امام(ره)،این چنین تشییعی را به خود ندیده بود.

سردار ترابی تصریح کرد:دشمن می بیند که هشت سال دفاع مقدس بخشی از پیروزی ما بود که با تشییع پرشور غواصان دست بسته، ملت بار دیگر نشان دادند که هشت سال دفاع مقدس همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد:دفاع مقدس ما همچنان ادامه دارد، زیراچشم انتظار قریب به ۶٠٠٠ شهید وخلق حماسه های دیگر هستیم.

سردار ترابی با بیان اعترافات وزارت خارجه آمریکا افزود:جان کری در اعترافات خود می گویدکه نبرد سوریه راه حل نظامی ندارد، چون می داندروح شهیدانی همچون شهید قائدی در جسم مدافعان حرم وجود دارد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است