منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۶
شناسه خبر: 179443
گروه :خبر
IMG_6749

علما و روحانیون اهل سنت هرمزگان در گقتگو با هرمز به کشته «عزت الدوری» معاون دیکتاتور معدوم عراق واکنش نشان دادند و او را خائن به مملکت ، ارزش‌های دینی و انسانی دانستند.

علما و روحانیون اهل سنت هرمزگان در گقتگو با خبرنگار هرمز نسبت به کشته «عزت الدوری» معاون دیکتاتور معدوم عراق واکنش نشان دادند و او را خائن به مملکت ، ارزش‌های دینی و انسانی دانستند.

عزت الدوری در تسهیل ورود داعش به عراق نقش داشت

شیخ حسین بازماندگان، امام‌جمعه اهل‌سنت بندرپل در گفت‌وگو با خبرنگار هرمز با اشاره به کشته شدن «عزت الدوری» معاون دیکتاتور معدوم عراق گفت: عزت الدوری در ریخته شدن خون انسان‌های بی‌گناه با صدام شریک بود.
وی با اشاره به نقش بسزای عزت الدوری در ورود تکفیری‌های داعش به خاک عراق گفت: او خائن به مملکت خود و ارزش‌های دینی و انسانی بود.
امام‌جمعه اهل‌سنت بندرپل با اشاره به شرایط امنیتی اسف‌بار کشور عراق گفت: افرادی همچون عزت الدوری که هم‌حزبی صدام بوده‌اند عراق را به این روز کشانده‌اند و چراغ سبز را برای قتل، تعرض و به یغما بردن مال و جان و ناموس ملت عراق به تروریست‌های تکفیری نشان دادند.
وی با ابراز نفرت از جنایات بی‌رحمانه عزت الدوری در دوران مختلف خاطر نشان کرد: خون جوانان مومن ایرانی در هشت سال دفاع مقدس از چنگال این ملعون می‌چگد.

الدوری از فرماندهان دخیل در حملات شیمیایی علیه ایران بود

شیخ عبدالرحمن راب، امام‌جمعه اهل‌سنت ارمک بندرلنگه با اشاره به کشته شدن عزت الدوری معاون دیکتانور معدوم عراق گفت: عزت الدوری در هشت سال دفاع مقدس تابع بی‌چون و چرای صدام بود.
وی با بیان اینکه الدوری یکی از فرماندهان برجسته و موثر در حملات شیمیایی علیه رزمندگان ایرانی بود گفت: او یک جنایت‌کار به تمام معنا بود که در پایان عمر نکبت‌بارش جذب گروهکی(داعش) شد که با اندیشه‌های فاسدش سازگار بود.
شیخ راب با اشاره به اینکه بسیاری از اسرای ایرانی به دستور مستقیم الدوری به شهادت رسیدند گفت: الدوری سرانجام با خفت و ذلت تمام به هلاکت رسید تا باز هم جهانیان بدانند ظلم پایدار نیست و امیدواریم همانطور که یکی از سرکردگان داعش کشته شد؛ خود گروهک داعش نیز نیست و نابود شود.

کشته شدن معاون صدام برای مستکبران درس عبرت باشد

شیخ ابراهیم ابراهیمی امام‌جمعه اهل سنت روستای کنارسیاه قشم در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به کشته شدن عزت الدوری معاون دیکتاتور معدوم عراق بیان کرد: کشته شدن معاون صدام باید برای مستکبران درس عبرت باشد.
وی با ابراز خوشحالی از به درک واصل شدن تروریست بعثی گفت:خدا را سپاس می‌گوییم که این جانی را به سزای اعمالش رساند.
امام‌جمعه اهل سنت روستای کنارسیاه قشم با تاکید بر اینکه جامعه اهل‌سنت با هرگونه حرکتی که به وحدت امت اسلامی خدشه وارد کند مخالف هستند و بیزاری می‌جویند گفت: الدوری با جنایات خود ضربات متعددی به پیکره جهان اسلام زد.
وی با اشاره به نعمت امنیت و آرامش در جمهوری اسلامی گفت: اول از خداوند و دوم از مقام معظم رهبری سپاسگذاریم که به برکت جمهوری اسلامی و قدرت روزافزودن نظامی و اطلاعاتی کشور، مردم در امنیت و صحت کامل هستند.

 

دست معاون صدام به خون مسلمانان آلوده بود

شیخ شافعی تشیخ امام‌جمعه اهل‌سنت گیاهدان قشم در گفت‌وگو با  هرمز با اشاره به کشته شدن معاون صدام دیکتاتور معدوم عراق گفت: این شخص به اندازه‌ای منفور و مغذوب خداوند بوده است و در زمان مرگ چهره اش بسیار زشت و غیر قابل شناسایی شده است که حتی برای شناسایی آن رو به آزمایش DNA آورده‌اند.
وی با بیان اینکه الدوری در تمام جنایات صدام، همدست وی بوده است، افزود: جامعه اسلامی از به هلاکت رسیدن تروریستی که دستش به خون مردم بی‌گناه آلوده است خوشحال هستند.
شیخ تشیخ در پایان بااشاره به تضعیف روز به روز گروهک تکفیری داعش تصریح کرد: امیدواریم هرچه زودتر شر داعش که خوارج زمان هستند از سر مسلمانان جهان کم شود.

 

انتهای پیام/م

 

 

 

 

 single

۱ دیدگاه

  1. سامان می‌گه:

    من به شخصه از این حرکت خردمندانه علمای اهل سنت خرسند هستم. انشاءا… طبق وعده ااهی مکر داعشیان ملعون به خودشان باز گردانیده می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است