منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷
شناسه خبر: 179675
گروه :خبر
image210141

استاد حوزه علمیه بندرعباس گفت:عزت الدروی فرد ارتشی با تجربه بالای جنگی بود به همین دلیل وجود او در میان تکفیری ها به عنوان یک فرد ارتشی با تجربه مغتنم بود و باعث پیشبرد اهداف تکفیری ها در عراق شد.

حجت الاسلام میرزایی،استاد حوزه علمیه بندرعباس در گفتگو با خبرنگار هرمز با بیان اینکه جریانات تکفیری جریانی است که می خواهد به نام اسلام برنامه های خلاف اسلام را اجرایی کند، گفت:جریان های تکفیری ،حنفی و وهابی  به نام اسلام برنامه های ضد اسلام را پیاده می کنند.

وی بااشاره به گسترش گروههای تکفیری در عراق ، افزود:عزت الدروی فرد ارتشی با تجربه بالای جنگی بود که تمام ساماندهی گروه های پیاده نظامشان داعش توسط او انجام می شد.

میرزایی با بیان اینکه الدوری برنامه ریز و توسعه دهنده جنگهای زمینی بود، تصریح کرد:این فرد بر سرتاسر عراق تسلط داشته و نسبت به شرایط اقلیمی عراق آگاه بود به همین دلیل وجود او در میان تکفیری ها به عنوان یک فرد ارتشی با تجربه مغتنم بود و باعث پیشبرد اهداف تکفیری ها در عراق شد.

استاد حوزه علمیه بندرعباس خاطر نشان کرد: مرگ معاون دیکتاتور ملعون عراق دست داعش را از تسلط بر این سرزمین کوتاه کرد و از این پس می توان شاهد پیروزی های بیشتر سپاه حق باشیم.

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است