منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲
شناسه خبر: 279326
گروه :خبر
A (4)

مدرس دانشگاهای حاجی آباد گفت :عزت معنوی و برافراشته شدن پرچم اسلام درایران ازمهم ترین برکت انقلاب معمارکبیر حضرت امام(ره) در کشور اتفاق افتاده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد میرزاده ، مدرس دانشگاهای حاجی آباد درگفتگو با پیارم با بیان اینکه یکی از دستاوردهای مهم انقلاب در هرمزگان توجه به آحاد مردم خصوصامستعضفان بود،گفت: ساخت بیمارستان ها ، راه ها و ایجاد فضاهای آموزشی از بهترین برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

میرزاده اظهار کرد :عزت معنوی و برافراشته شدن پرچم اسلام درایران ازمهم ترین برکت انقلاب معمارکبیر حضرت امام(ره) در کشور اتفاق افتاده است و امروزه هم این بانک اسلام ازبرکت ایران است که به عنوان یک نهضت اسلامی در دنیا در حال رشد می باشد.

وی تصریح کرد : مهم ترین اصلی که باعث شده از کشورهای بلوک شرق وغرب درمقابل ایران در تمامی عرصه ها قد اعلم کرده است وایستاده اند، استقلال ما و عدم وابستگی به دنیای شرق و غرب است .

مدرس دانشگاهای آباد با بیان اینکه دشمن به هر دلیل می خواهد ایران اسلامی را از پا در بیاورد، گفت:ملت ایران با هوشیاری و رهبری معمار کبیر انقلاب در سال 1359 به خوبی توانستند جنگ را اداره کنند و کشور ما در مقابل دشمنان خونخوار حتی یک وجب از خاک خود را از دست نداد.

وی بیان کرد: امروزه با جنگ نرم کشور را مورد هجوم قرار داده اند اما با تدبیر و راهنمایی های راهگشای رهبرمعظم انقلاب هیچ وقت دشمن نتوانسته است در هیچ عرصه ای کشور ما را از پای در بیاورند این نشان ولایت مداری مردم ما و رهنمودهای امام خمینی(ره) است.

میرزاده خاطر نشان کرد :دهه فجر تجدید میثاقی با آرمانهای انقلاب است که باید به نسل سومی های انقلاب ارائه کرد، همچنین در این ایام دستاوردهای انقلاب اسلامی را که نشان از علم و دانش روز افزون ملت ایران در عرصه های نظامی، اقتصادی و سیاسی است را به جهان نشان دهد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند