منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
شناسه خبر: 346695
گروه :خبر
index

فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان برای حضور در مراسم خاک سپاری پدرشان عازم همدان بودند که در حادثه رانندگی همسر و محافظ فرمانده جان خود را از دست دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سردار ملکی، فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان بامداد یکشنبه برای حضور در مراسم خاک سپاری پدرشان عازم همدان بودند که در مسیر بندرعباس به تهران در حوزه استحفاظی استان یزد دچار سانحه شدند و در این حادثه همسر و محافظ فرمانده جان خود را از دست دادند.

این حادثه در محور انار به یزد رخ داد که محافظ و همسر سردار ملکی در محل سانحه جان باختند و سردار ملکی و دو فرزندشان به دلیل جراحات به بیمارستان شهر یزد اعزام شدند.

مراسم تشیع و تدفین همسر فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان روز چهارشنبه 27 مرداد ماه در بهشت زهرای تهران قطعه 76 ردیف 15 شماره 240 برگزار می شود.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی