منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
شناسه خبر: 198379
گروه :خبر

امسال نیز همچون سال‌های گذشته شاهد فروش قرآن‌های غیرمجاز بسیاری در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم هستیم که در این گزارش خبرگزاری فارس اسامی ناشران متخلف در این نمایشگاه را منتشر می‌کند.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  و به نقل از فارس، بیست‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از 3 تیرماه آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه بخش‌های مختلفی دارد که بخش فروش به ویژه ناشران مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.

در این بخش ناشران داخلی و خارجی به فروش محصولات و کتاب‌های دینی و قرآنی می‌پردازند.

پیش از برگزاری این نمایشگاه «رجبعلی سالاریان» مدیر بخش فروش نمایشگاه بین المللی قرآن از سخت‌گیری‌ها برای انتخاب ناشران و توجه به محصولات عرضه‌شده خبر داد و گفت: ما امسال با هماهنگی سازمان دارالقرآن اجازه فروش قرآن‌های بدون مجوز را در نمایشگاه بین‌المللی قران کریم نمی‌دهیم و در صورت تخلف با ناشران متخلف برخورد می‌کنیم.

«احمد حاجی‌شریف» معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم با اشاره به حضور ناظران این سازمان برای نظارت بر قرآن‌های عرضه شده، خاطر نشان کرد: در نمایشگاه کتاب امسال شاهد تخلفات بسیاری بودیم که مسئولان وزارت ارشاد همکاری‌های لازم را برای جمع‌اوری این قرآن‌های غیرمجاز نکردند اما امیدواریم در نمایشگاه قرآن امسال تخلفی مشاهده نشود و در صورت ارائه گزارش تخلف مسئولان به خوبی با ناشران برخورد کنند.

با همه این هماهنگی‌ها و توضیحات امسال نیز همچون سال‌های گذشته شاهد فروش قرآن‌های بدون مجوز و غیرمجاز در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم هستیم تا جایی که برخی ناشران متخلف که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب امسال نیز اقدام به عرضه قرآن‌های غیرمجاز کردند در نمایشگاه بین‌المللی قران نیز حضوری فعال دارند.

در ادامه اسامی ناشران متخلف در بیست‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، می‌آید.

انتشارات نشتا با عرضه 4 قرآن غیرمجاز

انتشارات پیام عدالت با عرضه 4 قرآن غیرمجاز

انتشارات کاتبان وحی با عرضه 2 قرآن غیرمجاز

انتشارات مبین اندیشه با عرضه یک قرآن غیرمجاز

انتشارات بوستان قرآن با عرضه یک قرآن غیرمجاز

انتشارات پیروز با عرضه یک قرآن بدون مجوز

انتشارات حلم با عرضه یک قرآن بدون مجوز

انتشارات امام منتظر با عرضه یک قرآن بدون مجوز

انتشارات موعود اسلام با عرضه یک قرآن بدون مجوز

انتشارات آفرینه با عرضه یک قرآن بدون مجوز

امید است که مسئولان وزارت ارشاد برای جلوگیری از تکرار چنین تخلفاتی اقدامی شایسته داشته باشند تا شاهد فروش قرآن‌های بدون مجوز و مغلوط نباشیم چرا که این قرآن‌ها در صورت خروج از کشور موجب تخریب اسلام و بروز مشکلات مختلفی می‌شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت