منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
شناسه خبر: 280271
گروه :خبر
81776622-70192518
 

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بستک خبر داد:

عرضه توانمندی‌های سرمایه‌گذاری و اشتغال بستک در قالب کتاب

سرمایه‌گذاری و فرصت‌های موجود در شهرستان بستک تحت عنوان مجموعه‌ای مدوّن در اختیار علاقمندان به سرمایه‌گذاری قرار می‌گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، بهرام فولاد چنگ رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار جهانگیریه اظهار داشت: شهرستان بستک با توجه به موقعیت جغرافیایی آن از ظرفیت‌های خوب سرمایه‌گذاری برخوردار است.

 

وی اظهار کرد: ایده برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان در سال ۹۲ شکل مطالعاتی به خود گرفت و در این راستا طرح‌ها و برنامه‌هایی که زمینه‌های اشتغال در شهرستان را فراهم می‌کرد جهت تشویق سرمایه‌گذاران به عنوان مجموعه‌ای آماده شد که این همایش به صورت استانی در مرکز استان برگزار و شهرستان بستک نیز توانست ظرفیت‌های خود را به نمایش بگذارد.

 

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: کتاب حاضر نتیجه مطالعه دقیق فرصت‌های اشتغال و سرمایه‌گذاری در شهرستان است که در ۶۳ صفحه، دو فصل و یک ضمیمه تدوین و آماده عرضه به علاقمندان است.

 

فولادچنگ تصریح کرد: فصل اول این مجموعه شامل ۵۰ ظرفیت ایده‌آل سرمایه‌گذاری در شهرستان است که هر کدام از این فرصت‌ها می‌تواند نوید توسعه و پیشرفت را در شهرستان بدهد و اشتغال پایداری را به وجود می‌آورد.

 

وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری و مناطق توریستی تفریحی شهرستان اضافه کرد: فصل دوم شامل ۲۷۱ فرصت سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری است که در کنار آن کارخانه‌های تولیدی شهرستان نیز معرفی شده است.

 

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: با توسعه بخش سرمایه‌گذاری شهرستان زمینه اشتغال پایدار در شهرستان فراهم کنیم که اگر برخی زیرساخت‌ها به درستی اجرا شود این انتظار دور از ذهن نیست.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است