منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۷
شناسه خبر: 311860
گروه :خبر
hormoz
 

سایت صهیونیستی "دیبکا" مدعی شد؛

عربستان ۳۵۰۰ تروریست به سوریه اعزام کرد

این سایت همچنین فاش کرد عربستان یک گروه متشکل از 3500 تروریست به سوریه اعزام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، “البحرین الیوم” نوشت؛ سایت صهیونیستی “دیبکا” به نقل از منابع اطلاعاتی خود مدعی شد سفر روز پنج شنبه اوباما به عربستان و دیدار با روسای شورای همکاری خلیج فارس در راستای شرح سیاست خاورمیانه، و قانع کردن آنان برای همکاری با واشنگتن صورت گرفت. اما این سفر با شکست همراه بود.

این سایت همچنین مدعی شد اوباما با دو درخواست کشورهای عربی حوزه خلیج فارس مخالفت کرد که عبارت بودند از: تغییر سیاست آمریکا در عراق و سوریه و اعمال تحریم های جدید علیه تهران به دلیل موشک های بالستیک این کشور. اما با فروش جنگنده های اف 35 به این کشورها موافقت کرد.

این سایت همچنین فاش کرد عربستان یک گروه متشکل از 3500 تروریست به سوریه اعزام کرد. همچنین عربستان و ترکیه به صورت قابل ملاحظه ای به قدرت نظامی اسرائیل امید بسته اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است