منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۷
شناسه خبر: 198467
گروه :خبر
13940406000220_PhotoA

جنگنده‌های رژیم سعودی پس از آنکه جنبش آزادگان نجران کنترل فرودگاه نجران را در دست گرفت، اقدام به بمباران آن کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، جنگنده‌های رژیم سعودی اقدام به بمباران فرودگاه نجران و مناطق اطراف آن و همچنین چندین منطقه در نجران کردند.

«ابو جهاد»، یکی از اعضای «جنبش آزادگان نجران» در این خصوص تصریح کرد که اوضاع اطراف فرودگاه را باید در یک جمله «بمباران با سلاح‌های سنگین و درگیری بین نیروهای جنبش با نظامیان سعودی» خلاصه کرد.

ابو جهاد ادامه داد: حملات هوایی جنگنده‌های سعودی روی فرودگاه و دیگر مناطق ادامه دارد و ارتش عربستان تلاش می‌کند، فرودگاه به سیطره در آورد و تسلط بر فرودگاه را هدف اصلی خود می‌داند.

این عضو جنبش آزادگان نجران گفت: رژیم سعودی برای دفاع از فرودگاه و جلوگیری از سقوط آن تعداد زیادی از زنان و کودکان و اهالی نجران را به داخل آن انتقال داده بود.

وی این اقدام رژیم سعودی را در راستای ایجاد بحران طایفه‌ای بین جنبش و اهالی منطقه نجران که در جنوب کشور عربستان واقع شده، ملاحظه کرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان