منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳
شناسه خبر: 319003
گروه :خبر
1119-660x330

عالم اهل سنت استان هرمزگان تاکید کرد: دولت عربستان که برای حفظ حاکمیت خود وابسته به کشورهای غربی است دستاویز غرب برای ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسلمانان هستند.

شیخ محمد صدیق بهجت، عالم اهل سنت استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به اینکه سفر عبادی-سیاسی حج فریضه ای الهی است که باید با حفظ عزت ملت ایران انجام شود ، گفت:حج جایگاه والایی در جامعه اسلامی دارد لذا مسئولان باید با رایرنی و پیگیری های دیپلماتیک حقوق حجاج ایرانی را مدنظر قراردهند.

 

وی با بیان اینکه عزت ملت ایران باید در سفر حج در نظر گرفته شود، اظهار کرد: دولت عربستان که برای حفظ حاکمیت خود وابسته به کشورهای غربی است دستاویز غرب برای ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسلمانان می باشد.

 

بهجت افزود: مسلمانان باید در برابر توطئه های دشمنان اسلام هوشیار باشند تا توطئه افراد وابسته باعث اختلاف بین مسلمانان نشود و زنجیره اتحاد جهانی گسسته نشود.

 

رئیس شورای روحانیت اهل سنت بندرلنگه خاطر نشان کرد: حکومت حکام کشورهای اسلامی برپایه مردم و وابسته به نیست و مردم در این حکومت ها جایگاهی ندارند لذا بسیاری از آنان از قدرت پایین کشیده شده اند از این رو برای حفظ قدرت و حفظ منافع شخصی خود بیش از گذشته به غرب وابسته می باشند که این امر قدرت و نفوذ کشورهای سلطه گر را بیشتر می کند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است