منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۶
شناسه خبر: 191734
گروه :خبر
13940316000305_PhotoA
 

یکی از افسران ارتش سعودی در بازجویی‌ها اعتراف کرد

عربستان برای حملات تروریستی در یمن، دزدان دریایی سومالیایی استخدام می‌کند

یکی از رهبران جنبش انصار الله یمن از اعتراف افسر بازداشت شده ارتش عربستان به استخدام دزدان سومالیایی برای تدارک حملات تروریستی در یمن خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  فارس، «عیسی ولد حسن العمری»، یکی از رهبران انصار الله یمن اطلاعات تازه و اعترافات افسران ارتش عربستان در خصوص ارتباط رژیم آل سعود با دزدان سومالیایی را فاش کرد.

العمری گفت: سرویس اطلاعات عربستان از دزدان دریایی سومالی خواست برای تروریست‌ها در یمن سلاح منتقل کرده و دست به عملیات‌های تروریستی در یمن بزنند.

وی افزود: عربستان اطلاعات نظامی و جغرافیایی مهمی درباره یمن در اختیار دزدان سومالیایی قرار داد تا حملات تروریستی از جمله انفجار دانشگاه صنعا را سازماندهی کنند.
از سوی دیگر یکی از افسران ارتش عربستان در صنعا اعتراف کرده است که حملات جنگنده‌های سعودی به خاک یمن سیطره القاعده و شبه‌نظامیان منصور هادی را بر مناطق عدن تسهیل کرد.
وی افزود: عربستان با اسرائیل توافقنامه‌ای منعقد کرده که هدف از آن جلوگیری از وقوع انتفاضه مردمی در عربستان در سایه تجاوز به خاک یمن است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است