منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۳
شناسه خبر: 262630
گروه :خبر
index5

مدرس حوزه علمیه بندرلنگه اعدام شیخ نمر را از خباثت و پلیدی رژیم آل سعود دانست و گفت : عربستان با اعدام شیخ نمر بزرگترین حماقت تاریخ حکومت انجام داد و قطره قطره خون این عالم بزرگ به حرکتی عظیم جهانی بر علیه آل سعود تبدیل خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ حجت الاسلام و المسلمین عبدالله کشمیری، مدرس حوزه علمیه آل البیت(ع) بندرلنگه در گفتگو با مروارید نیوز ضمن محکومیت اعدام شیخ نمر عالم شیعه عربستان گفت: رژیم سفاک و خون آشام سعودی، بار دیگر طینت جنایتکارانه‌ خود را نشان داد و یکی از بندگان بی‌گناه، مظلوم و آزاده را با تعداد دیگری از ستمدیدگان به شهادت رساند. رژیمی که با نوشیدن خون پاک مظلومان و آزادگان خود را سیراب نموده و راه و رسم جنایتکاران بزرگ تاریخ را دنبال می‌نماید.

وی افزود : شهادت عالم آزاده، روحانی عالی مقام، شهید بزرگوار شیخ نمر رضوان الله تعالی علیه روی سیاه این رژیم را سیاه‌تر و خباثت و پلیدی باطن آنها را آشکارتر نمود .

مدرس حوزه علمیه بندرلنگه اضافه کرد :خبر وحشتناک اعدام آیت الله شیخ نمر جهان اسلام را در بُهت و تعجب فرو برد، به خصوص اینکه این جنایت تحت عنوان خوارج و تکفیر صورت گرفت؛ اگر کسانى تاکنون تردید داشتند که کانون فتنه و تکفیر در جهان، آل سعود هستند با این نمونه آشکار جاى تردیدى باقى نماند.

کشمیری در ادامه با ابراز اینکه این جنایت، بدون اطلاع آمریکا نبوده است،اظهار کرد :  آنها در مسائل کم اهمیت‌ترى با نظر آنها اقدام مى‌کنند و مى‌دانیم در راستاى ایجاد جنگ طائفه‌اى میان سنى و شیعه است، اما هم سعودى‌ها و هم آمریکا کور خوانده‌اند، ما با برادران اهل سنت اختلافى نداریم، اختلاف ما با تکفیرى‌هاست که همه مسلمین در برابر آنها اتفاق نظر دارند.

وی ضمن محکومیت این جنایت خاطر نشان کرد :آل سعود بدانند این جنایت فراموش نشدنی است و آثار این کار نابخردانه را در آینده خواهند دید چون نه تنها شیعیان جهان بلکه برادران اهل سنت هم  این جنایت را به شدت محکوم می کنند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است