منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۵۵
شناسه خبر: 181182
گروه :خبر
unnamed

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قشم گفت: عربستان با ادامه دادن جنگ و خونریزی در ماه حرام، چهره پلید خود را به مسلمانان نشان داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله صفری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قشم در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به حملات جنگنده‌های سعودی علیه مردم بی‌دفاع یمن گفت: سعودی‌ها در مخمصه‌ای گیر افتاده‌اند که راه نجات ندارد.

وی با بیان اینکه در جنگ علیه یمن همه کشورهای مدعی حقوق بشر طرف متجاوز را گرفتند، افزود : عربستان به پشت گرمی کشورهای اروپایی و چراغ سبز آمریکا وارد مرداب جنگ یمن شد و بی خبر از آن که با دخالت نظامی علیه کشوری اسلامی، نابودی خود را رسما امضا کرده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قشم با اشاره به اینکه آل‌سعود باید از سرنوشت شاه دیکتاتور ایران درس می‌گرفت، اظهار کرد: محمدرضا شاه نیز روزی مجری برنامه‌های آمریکا در منطقه بود اما دیدیم که چگونه از جانب مردم مسلمان ایران سرنگون شد و پس از آن کشور حامی آن یعنی آمریکا به چه شکل حقیرانه‌ای او را ترد کرد.

وی با بیان اینکه ماجراجویی عربستان در یمن محکوم به شکست است، گفت: عربستان با حملات هوایی نمی‌تواند مانع از به ثمر نشستن استقلال یمن شود.

صفری با اشاره به اینکه عربستان با ادامه دادن جنگ و خونریزی در ماه حرام، روی واقعی خود را به مسلمانان نشان داد، خاطر نشان کرد: بر خلاف آن چیزی که آل‌سعود ادعا می‌کند، آنها نه تنها خادم‌الحرمین نیستند که خائن به حرمین شرفین هستند و برای ارزش‌های اسلامی اهمیتی قائل نیستند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی